LEGO® Star Wars ™ 75301: Stíhačka X-wing™ Luka Skywalkera

S touto zostaviteľnou verziou stíhačky X-wing Luka Skywalkera a preslávenými postavami zo Star Wars ságy sa môžu fanúšikovia zahrať na akčné scény z klasickej Star Wars™ trilógie.

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 75301
Značka: LEGO®
€50,99 –10 % €45,99 €38,33 bez DPH
Kategória: LEGO®
Záruka: 2 roky
? Vek od: 9
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 250 - 499
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 474
Batérie: Nie sú potrebné
Položka bola vypredaná…
LEGO Star Wars 75301 Stihacka X wing Luka Skywalkera krabica predok
€50,99 –10 %
  • Zahraj sa na scény z klasickej trilógie Star Wars™ s touto úžasnou stavebnicou pre deti, ktorej súčasťou je LEGO® verzia slávnej stíhačky X-wing Luka Skywalkera (75300).
  • Obsahuje vyzbrojené LEGO® minifigúrky Luka Skywalkera so svetelným mečom, princeznej Leie a generála Dodonnu, ako aj LEGO figúrku droida R2-D2, takže dobrodružné hry na postavy sú isté.
  • Stíhačka X-wing má otvárací kokpit pre LEGO® minifigúrku, miesto pre droida R2-D2, krídla, ktoré možno stlačením tlačidla presunúť do režimu útoku, vysúvateľné pristávacie kolesá a 2 pružinové vystreľovače.
  • Pri stavaní tejto stavebnice sa zabavia deti samy i v skupine, takže je vynikajúcim darčekom na narodeniny, Vianoce alebo jednoducho prekvapením pre tvorivé deti a fanúšikov ságy Star Wars™ vo veku od 9 rokov.
  • Stavebnicový model stíhačky meria vyše 8 cm na výšku, 31 cm na dĺžku a 28 cm na šírku, takže keď práve nie je na misii, skvele vynikne vystavený v detskej izbičke.
  • Kupujete tento set pre veľkého fanúšika Star Wars™ ságy, ktorý je nováčikom vo svete LEGO® stavebníc? Nemajte obavy. Dodáva sa s podrobným ilustrovaným návodom, aby mohol stavať s istotou Jediho.
  • Stavebnice LEGO® Star Wars™ predstavujú pre deti (a dospelých fanúšikov) tú najlepšiu príležitosť znova vdýchnuť život scénam zo ságy Star Wars, vymýšľať originálne príbehy alebo jednoducho stavať a hrdo vystavovať úžasné modely.
  • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® komponenty prísne normy v odvetví. To znamená, že sú kompatibilné a vždy sa konzistentne spájali – a to aj bez použitia Sily!
  • LEGO® komponenty testujeme všemožnými spôsobmi, aby sme sa uistili, že spĺňajú dôsledné normy v oblasti bezpečnosti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.