LEGO® Star Wars ™ 75299: Ťažkosti na planéte Tatooine™

Na fanúšikov seriálu Star Wars: The Mandalorian v tomto vzrušujúcom sete s Mandalorianom a Dieťaťom čakajú jazdy na speederovej motorke a ostreľovanie.

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 75299
Značka: LEGO®
€29,49 –10 % €26,49 €22,08 bez DPH
Kategória: LEGO®
Záruka: 2 roky
? Vek od: 7
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 250 - 499
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 276
Batérie: Nie sú potrebné
Položka bola vypredaná…
  • So stavebnicou Ťažkosti na planéte Tatooine (75299) sa deti môžu zahrať na scénky z 2. série seriálu Star Wars: The Mandalorian a na vlastnej koži zažiť preteky na spíderovej motorke či boje so strelami.
  • Obsahuje vyzbrojené LEGO® minfigúrky Mandaloriana a tuskenského nájazdníka a LEGO figúrku Dieťaťa, obľúbenej postavy, ktorú všetci nostalgicky poznajú pod menom Baby Yoda.
  • Spíder je vybavený sedadlom pre LEGO® minifigúrku a sedačkou pre Dieťa. Okrem toho je súčasťou setu zostaviteľný tuskenský úkryt a pružinová balista pre tuskenského nájazdníka.
  • Táto úžasná stavebnica je tým najlepším darčekom na narodeniny, Vianoce alebo jednoducho odmena pre tvorivé deti vo veku od 7 rokov, s ktorým sa môžu zahrať samy, prípadne si užiť zábavu s kamarátmi.
  • Spíder meria vyše 3 cm na výšku, 13 cm na dĺžku a 3 cm na šírku a pre dokonalé tvorivé hry ho možno spojiť s ostatnými stavebnicami zo série LEGO® Star Wars™.
  • Premýšľate, že tento 277-dielny set kúpite fanúšikovi filmov Star Wars™, ktorý je nováčikom vo svete LEGO® stavania? Nemajte obavy. Súčasťou je jednoduchý ilustrovaný návod, takže stavať môže naozaj s istotou.
  • V sérii LEGO® Star Wars™ nájdete stavebnice, ktoré nadchnú fanúšikov v každom veku, či už chcú napodobniť slávne scény z filmov, predviesť vlastné príbehy alebo jednoducho postaviť autentické stavebné modely.
  • LEGO® dieliky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a dokonale pevne sa spájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne normy v oblasti bezpečnosti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.