LEGO® Technic 42115: Technic Lamborghini Sián FKP 37

Pútavý model ako obdivuhodný výstavný kus

Môžeme doručiť do:
18.11.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 42115
Značka: LEGO®
€379,99 –10 % €341,99 €284,99 bez DPH €341,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Technic
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 6.124 kg
? Vek od: 18
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 1 500 a viac
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 3696
  • Vychutnajte si s touto súpravou LEGO® Technic Lamborghini Sián FKP 37 (42115) stavanie, ktoré vás úplne pohltí. Potom preskúmajte verne zobrazené prvky auta, ako napríklad motor V12 s pohyblivými piestami, riadenie a predné a zadné odpruženie.
  • Vďaka 8-stupňovej sekvenčnej prevodovke, pohyblivému zadnému spojleru, otváracej prednej a zadnej kapote, detailne prepracovaným kotúčovým brzdám a zlatým ráfikom vám táto súprava zo série LEGO® Technic približuje skutočné Lamborghini Sián FKP 37 viac ako kedykoľvek predtým.
  • Táto pokročilá stavebnica zo série LEGO® Technic s vynikajúco prepracovanými detailmi je navrhnutá špeciálne pre fanúšikov superšportiakov. Obsahuje aj dekoratívnu podložku na vystavovanie a jedinečné sériové číslo, s ktorým si môžete odomknúť exkluzívny online obsah.
  • Stavebný projekt prinášajúci odmeňujúci pocit pre vás alebo ako špeciálny narodeninový či vianočný darček pre blízkeho človeka. Táto LEGO® súprava je zabalená v luxusnom balení a prináša ohromujúci výstavný model, ktorý je radosť vlastniť.
  • Tento zostaviteľný model auta v mierke 1:8 v limetkovo zelenom sviežom prevedení so zlatými ráfikmi a dekorovanými prvkami meria vyše 13 cm na výšku, 60 cm na dĺžku a 25 cm na šírku.
  • Poháňané vášňou! Táto súprava zo série LEGO® Technic nevyžaduje žiadne batérie, takže sa ihneď môžete naplno pohrúžiť do stavania vášho stavebného projektu.
  • Exkluzívna zberateľská brožúra obsahuje komplexný návod na stavanie, obrázky a rozhovory zo zákulisia dvoch tímov, ktoré spolupracovali na tomto projekte: skupiny LEGO Group a spoločnosti Automobili Lamborghini.
  • Súpravy zo série LEGO® Technic, vyznačujúce sa elegantnými dizajnmi a realistickými funkciami, prinášajú obohacujúce stavanie a modely plné pôsobivých prvkov.
  • Súpravy LEGO® Technic spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví. To zaisťuje, že jednotlivé prvky možno vždy jednoducho spájať.
  • Súpravy LEGO® Technic dôsledne testujeme, aby sme zaistili, že spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.