LEGO® Technic 42111: Domov Dodge Charger

Dobrodružstvá vo vysokej rýchlosti pre deti a fanúšikov, ktoré zbožňujú autá

Môžeme doručiť do:
25.9.2021
Skladom (2 ks)
Kód: 42111
Značka: LEGO®
€109,99 –10 % €98,99 €82,49 bez DPH €98,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Technic
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.635 kg
? Vek od: 10
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 1 000 - 1 499
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 1077
  • Inšpirujte deti, aby znova vdýchli život obľúbeným scénam z filmov Rýchlo a zbesilo s týmto úžasným autom LEGO® Technic Domov Dodge Charger (42111), ktoré je skvelou replikou klasického amerického výkonného auta.
  • S 1077 dielikmi táto skvelá stavebnica ponúka zábavnú výzvu pre deti a fanúšikov, ktoré milujú hračkárske modely áut. Táto verná replika inšpirovaná originálnym modelom Dodge Charger R/T zo 70. rokov 20. storočia je plná realistických detailov.
  • Autentické vlastnosti, ako sú pohyblivé piesty, zavesenie kolies, riadiaci systém a dúchadlo, umožňujú deťom zažiť vzrušenie z jazdy na skutočnom aute. Po hre môžu fanúšikovia model vystaviť v slávnej pozícii na zadných kolesách.
  • Hľadáte skvelý prázdninový darček pre milovníkov áut a deti vo veku od 10 rokov? Toto je skvelá voľba. Fanúšikovia si môžu postaviť model Domovho auta a objavovať jeho skvelé funkcie pri zažívaní scén z filmu Rýchlo a zbesilo.
  • Tento model auta má rozmery 39 cm na dĺžku, 16 cm na šírku a 11 cm na výšku. To sú ideálne rozmery na hru a dobrodružstvá vo vysokej rýchlosti. Umiestnite ho do pozície na zadných kolesách a získate pútavý výstavný kúsok.
  • Tlačený návod je súčasťou balenia, do stavania sa tak ľahko môžu pustiť aj malí stavitelia.
  • Predstavte deťom svet staviteľskej zábavy so stavebnicami LEGO® Technic. Vďaka úžasným dizajnom vozidiel a skvelým funkciám zábava pokračuje dlho po postavení modelu.
  • Súpravy LEGO® Technic spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví. To zaisťuje, že tieto stavebnice možno vždy jednoducho spájať.
  • Stavebnice LEGO® Technic dôsledne testujeme, aby sme zaistili, že každá spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.