LEGO® Technic 42109: RC Top Gear pretekárske auto

Rely akcia na plný plyn pre fanúšikov pretekárskych áut!

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 42109
Značka: LEGO®
€139,99 –10 % €125,99 €104,99 bez DPH €125,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Technic
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.055 kg
? Vek od: 9
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 250 - 499
? Batérie: Sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 463
Položka bola vypredaná…
 • Doprajte fanúšikom áut pretekársku výzvu s aplikáciou ovládaným rely špeciálom Top Gear zo série LEGO® Technic (42109). Ovláda sa pomocou 3 obrazoviek.
 • Zoznam kompatibilných zariadení je dostupný na LEGO.com/devicecheck.
 • Tento model rely auta sa ovláda cez aplikáciu LEGO® Technic CONTROL+ a je poháňaný pokročilou službou Smart Hub s 1 XL motorom a 1 L motorom. Vďaka tomu všetkému vás hra intenzívne pohltí a užijete si autentické pohyby.
 • Postavte auto. Stiahnite si aplikáciu. Pripravte sa na akciu. S multifunkčným ovládaním môžu vodiči jazdiť dopredu, dozadu, odbočovať, zrýchľovať, brzdiť alebo prehrávať zvukové efekty a získať spätnú väzbu v reálnom čase!
 • Hľadáte darčeky z relácie Top Gear alebo LEGO darčeky? Fanúšikovia pretekov vo veku od 9 rokov si zamilujú túto stavebnicu. A určite sa nájde dostatok dospelých fanúšikov relácie Top Gear, ktorí by sa s touto motošportovou ikonou pohrali tiež!
 • S rozmermi viac než 26 cm na dĺžku, 10 cm na výšku a 14 cm na šírku má toto motorizované autíčko správnu veľkosť na jazdu aj vystavenie. Upozornenie: Táto stavebnica nie je kompatibilná so systémami LEGO® Power Functions.
 • Sú potrebné batérie? Stavanie sa môže začať bez nich, no ak si chcete naplno vychutnať digitálnu hru s ovládaním cez aplikáciu, budete potrebovať 6 1,5 V batérií AA.
 • Fanúšikovia relácie Top Gear jazdia v živote v rýchlom pruhu. Máme pre nich skvelé správy! Prvé kroky s týmto aplikáciou ovládaným autíčkom sú superrýchle, pretože súčasťou stavebnice je jednoduchý návod.
 • Objavte vzrušujúci svet technických hračiek pre deti a dospelých so sériou LEGO® Technic. Vďaka cool dizajnom vozidiel a úžasným funkciám tieto stavebnice zaručujú zábavu dávno po zostavení modelu.
 • LEGO® modely spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví a zaručujú, že každá stavebnica je konzistentná a jej dieliky sa vždy ľahko spájajú.
 • Plastové stavebnice série LEGO® Technic dôsledne testujeme, aby sme zaistili, že každá z nich spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.