LEGO® Technic 42106: Kaskadérske vozidlá

Rýchla akcia pre fanúšikov kaskadérskych kúskov

Môžeme doručiť do:
28.1.2022
Skladom (1 ks)
Kód: 42106
Značka: LEGO®
€54,99 –10 % €49,49 €41,24 bez DPH €49,49 / 1 ks
Kategória: LEGO® Technic
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.925 kg
? Vek od: 8
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 500 - 749
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 610
  • Táto skvelá stavebnica obsahuje motorku, nákladiak, príves a ohnivý kruh na akčnú kaskadérsku zábavu. Vďaka naťahovaciemu mechanizmu budú deti s nadšením súťažiť s kamarátmi v predvádzaní toho najlepšieho kaskadérskeho skoku cez plamene.
  • Príves možno šikovne premeniť na rampu, pomocou ktorej vyšlete motorku do ohnivého kruhu. Po zdokonalení dychberúcich kaskadérskych kúskov je nákladiak pripravený na prepravu motorky na ďalšie podujatie.
  • Deti vo veku od 8 rokov si zamilujú túto staviteľskú výzvu a vytváranie všetkých prvkov tejto superzábavnej stavebnice. Po postavení si môžu doma vytvoriť vzrušujúcu motorkársku šou pre odvážnych a následne prestavať model na štadiónový nákladiak.
  • Táto akčná stavebnica (42106) je skvelý LEGO® darček pre deti vo veku od ôsmich rokov. Je tiež vynikajúcou voľbou, ak hľadáte najlepšie darčeky pre deti, ktoré milujú hračkárske nákladiaky, kaskadérske autá a akčné hračky.
  • Po skombinovaní všetkých prvkov získavate pôsobivú súpravu s ideálnymi rozmermi na hru na postavy. S ohnivým kruhom sú rozmery hračky viac než 18 cm na šírku a 28 cm na výšku.
  • Nepotrebujete žiadne batérie, takže hra sa môže okamžite začať a akcia nikdy nespomaľuje.
  • Otvorte balenie a pusťte sa do stavania. Úplný a jednoduchý návod je súčasťou balenia, akcia sa tak môže začať ihneď. Návod pre štadiónový nákladiak nájdete na internete.
  • Stavebnice LEGO® Technic otvárajú svet inžinierstva každému, kto miluje objavovať princípy fungovania vecí. Tieto jedinečné hračky majú úžasné funkcie, vďaka ktorým zábava pokračuje dávno po postavení modelu.
  • Zábavné hračky sú kvalitné hračky. Preto je dobré vedieť, že LEGO® kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví a úspešne prešli testmi kvality. Sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť.
  • Spoločnosť LEGO Group berie bezpečnosť vážne a dôsledne testuje dieliky stavebníc Technic, aby zaistila, že každá plastová stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.