LEGO® Technic 42104: Pretekársky ťahač

Stavajte, učte a hrajte sa s touto fantastickou stavebnicou ťahača

Dodanie cca 1 týždeň
Kód: 42104
Značka: LEGO®
€19,99 –10 % €17,99 €14,99 bez DPH €17,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Technic
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.355 kg
? Vek od: 7
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 227
  • Preneste si vzrušenie z pretekárskej trate k sebe domov s týmto akčným naťahovacím pretekárskym ťahačom. Dokonalá voľba pre deti, ktoré milujú pretekárske hračky. Umožňuje prestavanie na pretekárske auto 2 v 1, čím prináša novú staviteľskú výzvu.
  • Malí stavitelia LEGO® modelov budú s nadšením rozvíjať svoje zručnosti pri riešení problémov pri vytváraní tohto ťahača zo série LEGO® Technic (42104). Postavte tento model 2 v 1, pretekajte s ním a potom ho prestavajte pre ešte viac zábavy.
  • Vďaka naťahovaciemu mechanizmu tohto ťahača vás čaká rýchla akcia. Pretekársky ťahač je vybavený veľkým výfukom, obrovským spojlerom a dychberúcim farebným prevedením, ktoré nadchne fanúšikov áut.
  • Hľadáte najlepšie darčeky pre dieťa vo veku od siedmich rokov, ktoré zbožňuje ťahače? Ak miluje stavať a je pripravené na novú výzvu, táto stavebnica je skvelou voľbou.
  • Po zostavení meria tento ťahač 17 cm na dĺžku, 8 cm na výšku a 9 cm na šírku. Má teda ideálne rozmery na pretekanie a hru na postavy.
  • Pretekársky ťahač je šikovne poháňaný naťahovacím motorom. Znamená to, že nevyžaduje batérie, akcia sa tak môže začať okamžite!
  • Tlačený návod je súčasťou balenia, do stavania sa tak ľahko môžu pustiť aj malí stavitelia. Tento LEGO Technic ťahač má aj digitálny návod Instructions PLUS, ktorý je dostupný v bezplatnej aplikácii LEGO Life pre smartfóny a tablety.
  • Predstavte deťom svet staviteľskej zábavy so stavebnicami LEGO® Technic. Vďaka úžasným dizajnom vozidiel a skvelým funkciám zábava s týmito jedinečnými hračkami pokračuje dlho po zostavení modelu.
  • LEGO® stavebnice spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví. To zaisťuje, že tieto zábavné hračky možno vždy jednoducho spájať. Platí to už od roku 1958.
  • Stavebnice LEGO® Technic dôsledne testujeme, aby sme zaistili, že každá spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.