LEGO® Technic 42103: Dragster

Zábava z pretekov, divokej jazdy a jazdy na dvoch kolesách!

Môžeme doručiť do:
12.10.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 42103
Značka: LEGO®
€19,99 –10 % €17,99 €14,99 bez DPH €17,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Technic
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.354 kg
? Vek od: 7
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 225
  • S týmto dragsterom 2 v 1 (ktorý možno prestavať na cool Hot Rod) vás čakajú preteky každý deň. Toto naťahovacie autíčko dokáže nabrať úžasnú rýchlosť v každých detských rukách. Pozrite sa, ako letí po trati!
  • Deti sa naučia, ako fungujú dragstery. Uzamknite tyč na jazdu na zadných kolesách a odlepte predné kolesá od zeme pri štarte. Alebo ich ponechajte na zemi a pokúste sa prekonať rýchlostný rekord. Na ponorenie sa do hry použite aj semafor.
  • Natiahnite a uvoľnite. Je to naozaj také jednoduché! Dokonca aj malí pretekári dokážu vykúzliť doma vzrušenie a rýchlosť z pretekárskej trate. Ste pripravení na novú výzvu? Deti môžu dragster prestavať na naťahovací LEGO® Hot Rod.
  • Hľadáte zábavné hračky pre deti vo veku od siedmich rokov? Táto stavebnica zo série LEGO® Technic (42103) prestavuje skvelý darček pre fanúšikov LEGO® stavebníc, milovníkov pretekárskych hračiek alebo každého, kto má rád staviteľské výzvy.
  • Po postavení meria LEGO® Dragster viac než 32 cm na dĺžku, 12 cm na výšku a 10 cm na šírku. má tak ideálne rozmery na pretekársku hru na postavy.
  • Dokáže vyvinúť poriadnu rýchlosť, no na neuverenie nepoužíva batérie. Všetko poháňa naťahovací motor, hra sa tak môže začať okamžite.
  • Každá LEGO® stavebnica obsahuje tlačený návod. A táto stavebnica má navyše digitálny návod Instructions PLUS, ktorý je dostupný v bezplatnej aplikácii LEGO® Life pre smartfóny a tablety.
  • Stavebnice LEGO® Technic majú realistické pohyby a mechanizmy, vďaka ktorým mladí LEGO stavitelia spoznávajú svet inžinierstva jednoduchým a realistickým spôsobom.
  • Plastové stavebnicové modely LEGO® Technic boli vytvorené v súlade s najprísnejšími normami v odvetví, vďaka čomu sú konzistentné a umožňujú vždy ľahké spájanie.
  • Dieliky stavebníc LEGO® Technic dôsledne testujeme, aby sme zaistili, že každá stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.