Vážení zákazníci, aktuálne je veľký nedostatok LEGO aj priamo v LEGO. Z toho dôvodu sa dodanie tovaru, ktorý nie je skladom môže natiahnuť. Ospravedlňujeme sa.

LEGO® Technic 42101: Bugina

Skvelá staviteľská výzva pre fanúšikov pretekárskych áut

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 42101
Značka: LEGO®
€9,99 –10 % €8,99 €7,49 bez DPH €8,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Technic
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.149 kg
? Vek od: 7
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 117
Položka bola vypredaná…
  • Prichádza zábavná staviteľská výzva pre deti, ktoré milujú pretekárske hračky. Postavte buginu a vykúzlite si doma terénne dobrodružstvo. Potom ju prestavajte na pretekárske auto a doprajte si ďalšiu zábavu pri stavaní a hre na postavy.
  • Vďaka funkčnému odpruženiu a riadeniu predstavuje táto akčná stavebnica (42101) zaujímavú staviteľskú výzvu. Tá rozvíja zručnosti pri riešení problémov. Navyše táto stavebnica deťom ponúka množstvo príležitostí na tvorivú hru.
  • Dizajn 2 v 1 znamená dvojnásobnú zábavu. Deti môžu postaviť buginu a potom model prestavať na elegantné pretekárske auto. Po postavení si deti budú užívať hru, prípadne si ju môžu vychutnať v kombinácii s inými stavebnicami vozidiel.
  • Deti, ktoré milujú akčné hračky, zažijú s touto buginou kopec zábavy pri stavaní a hre. Táto náučná technická hračka predstavuje skvelý LEGO darček pre chlapcov a dievčatá od siedmich rokov, ktoré obľubujú pretekárske hračky.
  • Po postavení meria bugina 13 cm na dĺžku, 7 cm na výšku a 7 cm na šírku, vďaka čomu sa ideálne hodí na hru na postavy a výborne poslúži ako skvelý doplnok do každej kolekcie áut.
  • Táto bugina nevyžaduje batérie, zábava sa tak môže začať ihneď a nikdy neskončí.
  • Súčasťou stavebnice je tlačený návod pre buginu. Na internete je k dispozícii súbor PDF s návodom pre pretekárske autíčko. Táto stavebnica má tiež návod Instructions PLUS, ktorý je dostupný v bezplatnej aplikácii LEGO® Life.
  • Stavebnice série LEGO® Technic sú ideálnou voľbou pre deti, ktoré milujú stavať a sú pripravené na novú výzvu. Vďaka celému radu stavebníc svet série LEGO Technic milujú deti aj dospelí.
  • LEGO® plastové modely spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví. Sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť. Už do roku 1958.
  • LEGO® Technic dieliky testujeme na maximum, aby sme zaistili, že každý model spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.