LEGO® Super Mário 71386: Akčné kocky – 2. séria

Nazbierať možno 10 zostaviteľných postavičiek a dodať levelom, ktoré deti z LEGO® Super Mario™ štartovacieho setu a rozširujúcich setov, ešte viac zábavy.

Môžeme doručiť do:
24.8.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 71386
Značka: LEGO®
€3,79 –8 % €3,49 €2,91 bez DPH
Kategória: LEGO® Super Mário
Záruka: 2 roky
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 49 a menej
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 24
Batérie: Nie sú potrebné
  • Doprajte deťom ešte viac interaktívnej zábavy pri hre vo svete LEGO® Super Mario™ s 2. sériou akčných kociek (71386). Každé balenie obsahuje tajomnú interaktívnu postavičku.
  • 10 jedinečných zberateľských postáv ze sveta LEGO® Super Mario™: Huckit Crab, Spiny Cheep Cheep, Ninji, Foo, Parachute Goomba, Para-Beetle, Poison Mushroom, Thwimp, Fly Guy a Bone Goomba.
  • Tento set možno pre plný herný zážitok používať len v kombinácii so stavebnicou Dobrodružstvo s Mariom – štartovací set (71360), ktorá obsahuje figúrku postavičky LEGO® Mario™. LEGO Mario pri skákaní na tieto postavy reaguje rôznymi spôsobmi.
  • Zberateľské balíčky s akčnými kockami sú zábavným darčekom na narodeniny alebo Vianoce, prípadne odmenou pre deti vo veku od 6 rokov. Stavebniciam LEGO® Super Mario™ dodávajú nové herné možnosti.
  • Pridajte tieto postavy do dráhy zo štartovacieho setu, všelijako ich vymieňajte a kombinujte s LEGO® Super Mario™ rozširujúcimi setmi a vytvorte si tak vlastné dráhy na samostatné misie či súťaže proti kamarátom a rodine.
  • Súčasťou každého balenia je návod s obrázkami, vďaka ktorému dokážu deti stavať úplne samostatne.
  • Bezplatná aplikácia LEGO® Super Mario™ tiež obsahuje návod na stavanie, cool nástroje zobrazovania, s ktorými je stavanie zábava, a viac. Zoznam kompatibilných zariadení s Androidom a iOS nájdete na LEGO.com/devicecheck.
  • LEGO® Super Mario™ sety prinášajú obľúbeného hrdinu celej rodiny do skutočného života. Možno ich rozširovať a prestavovať, vďaka čomu prinášajú neobmedzené tvorivé možnosti a zábavnú hru samostatne alebo v skupine.
  • LEGO® dieliky už od roku 1958 spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a jednoducho a dokonale pevne sa spájajú.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne normy v oblasti bezpečnosti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.