LEGO® Super Mário 71383: Wiggler a jedovatý močiar – rozširujúci set

Deti majú jedinečnú šancu postaviť si s týmto rozširujúcim setom level v Sódovej džungli a bojovať proti kultovým nepriateľom v štartovacom sete LEGO® Super Mario™.

Môžeme doručiť do:
18.11.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 71383
Značka: LEGO®
€39,99 –10 % €35,99 €29,99 bez DPH
Kategória: LEGO® Super Mário
Záruka: 2 roky
? Vek od: 7
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 250 - 499
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 374
Batérie: Nie sú potrebné
  • Malí stavitelia môžu vďaka rozširujúcemu setu Wiggler a jedovatý močiar (71383) vytvárať najrôznejšie výzvy v jedovatej džungli herného sveta a pridať ich k štartovaciemu setu LEGO® Super Mario™
  • Obsahuje LEGO® figúrky legendárnych nepriateľov Super Maria (Wiggler, Goomba a Koopa Paratroopa), ktorých musí LEGO® Mario™ (figúrka nie je súčasťou balenia) poraziť.
  • Set obsahuje posuvnú platformu, skladací most a odpojiteľné plavidlo. Nechýba ani špeciálna kocka Super Star, vďaka ktorej môžete získať jedinečné schopnosti a ešte viac odmien.
  • Táto jedinečná 374-dielna LEGO® stavebnica je ideálnym LEGO® darčekom na narodeniny alebo ako prekvapenie pre deti vo veku od 7 rokov, ktoré už vlastnia štartovací set Dobrodružstvo s Mariom (71360), ktorý je potrebný na interaktívnu hru.
  • Táto tvorivá stavebnica meria v základnej zostave viac než 6 cm na výšku, 31 cm na šírku a 26 cm do hĺbky a možno ju rôzne prestavať a kombinovať s inými sadami série LEGO® Super Mario™.
  • Bezplatná aplikácia LEGO® Super Mario™ obsahuje stavebné pokyny, bezpečné fórum, kde deti môžu zdieľať svoje nápady, a viac. Zoznam kompatibilných zariadení s Androidom a iOS nájdete na LEGO.com/devicecheck.
  • Zberateľské sady zo série LEGO® Super Mario™ privádzajú obľúbenú postavičku hier Nintendo® do skutočného sveta a umožňujú neobmedzene rozširovať, pretvárať a prispôsobiť si vlastné dráhy pre hru samostatne alebo s kamarátmi.
  • Kvalitné LEGO® dieliky spĺňajú prísne normy v odvetví. To znamená, že sú vždy kompatibilné a dajú sa jednoducho a bezpečne spojiť.
  • LEGO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú tie najprísnejšie normy v oblasti bezpečnosti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.