LEGO® Super Mário 71381: Chain Chomp a stretnutie v džungli – rozširujúci set

Deti majú jedinečnú šancu obohatiť svoj štartovací set LEGO® Super Mario™ o rozširujúci set Chain Chomp a stretnutie v džungli a pridať do svojich hier novú výzvu v Sódovej džungli.

Môžeme doručiť do:
18.11.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 71381
Značka: LEGO®
€19,99 –10 % €17,99 €14,99 bez DPH
Kategória: LEGO® Super Mário
Záruka: 2 roky
? Vek od: 7
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 160
Batérie: Nie sú potrebné
  • Deti majú jedinečnú šancu obohatiť svoj štartovací set LEGO® Super Mario™ o rozširujúci set Chain Chomp a stretnutie v džungli (71381) a užiť si s kamarátmi ešte viac spoločnej zábavy.
  • Táto jedinečná stavebnica obsahuje LEGO® figúrky dvoch legendárnych nepriateľov Super Maria (Chain Chomp a Bramball), ktorých musí Mario poraziť (figúrka nie je súčasťou balenia).
  • Obsahuje plošinu na skákanie, pomocou ktorej možno zraziť Chain Chompa z cesty, a špeciálnu kocku s mincami, ktorá hráčom ponúka odmenu v podobe digitálnych mincí navyše.
  • Táto 160-dielna LEGO® stavebnica je zábavným darčekom na narodeniny alebo sviatky pre deti vo veku od 7 rokov a zároveň doplnkom k štartovaciemu setu Dobrodružstvo s Mariom (71360), ktorý je potrebný na interaktívnu hru.
  • Tento modul meria v základnej zostave viac než 10 cm na výšku, 21 cm na šírku a 15 cm do hĺbky a možno ho rôzne prestavať a kombinovať s inými sadami série LEGO® Super Mario™.
  • Bezplatná aplikácia LEGO® Super Mario™ obsahuje návod, bezpečné fórum, kde deti môžu zdieľať svoje nápady, a viac. Zoznam kompatibilných zariadení s Androidom a iOS nájdete na LEGO.com/devicecheck.
  • Zberateľské sady zo série LEGO® Super Mario™ privádzajú obľúbenú postavičku celej rodiny do skutočného sveta a fanúšikom umožňujú neobmedzenými spôsobmi rozširovať, vytvárať a prispôsobiť si vlastné jedinečné dráhy.
  • LEGO® stavebnicové kocky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a spoľahlivo sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® komponenty testujeme všemožnými spôsobmi, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.