Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že aktuálne čerpáme dovolenky a vami objednaný tovar bude odoslaný najskôr 07.07.2021. Veľmi pekne ďakujeme za porozumenie a prajeme vám krásne leto plné zážitkov.

LEGO® Super Mario 71373: Staviteľ Mário – oblečok

Staviteľský oblečok zo série LEGO® Super Mario™ pre ešte zábavnejšie herné možnosti!

Môžeme doručiť do:
12.7.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 71373
Značka: LEGO®
€9,99 –10 % €8,99 €7,49 bez DPH €8,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Super Mário
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.035 kg
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 49 a menej
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 10
  • S týmto interaktívnym oblečkom staviteľa Maria pre figúrku LEGO Maria, môžu deti dupaním rozdrviť kocky a získať tak mince v LEGO® Super Mario™ hrách.
  • Tento zostaviteľný oblek stačí obliecť figúrke LEGO® Maria zo štartovacieho setu Dobrodružstvo s Mariom (71360) a rozšíriť tak možnosti hry.
  • Keď má figúrka LEGO® Maria (nie je súčasťou balenia) na sebe tento oblek, hráč môže získavať dupaním na LEGO kocky vo svojej dráhe digitálne mince.
  • Táto 10-dielna LEGO® stavebnica je tým najlepším darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre tvorivé deti a fanúšikov vo veku od 6 rokov. Umožňuje im pridať k štartovaciemu setu Dobrodružstvo s Mariom (71360) a rozšíreniam ešte ďalšie herné možnosti.
  • V predaji sú aj ďalšie vylepšenia pre LEGO® Maria, ktoré možno pridať k štartovaciemu setu či rozšíreniam, konkrétne oblečky ohnivého Maria (71370), lietajúceho Maria (71371) a kocúra Maria (71372).
  • K tejto kreatívnej stavebnici nie sú potrebné batérie. Figúrku LEGO® Maria zo štartovacieho setu vylepšíte tak, že mu jednoducho oblečiete oblek.
  • Balenie obsahuje návod s obrázkami, takže deti môžu stavať samostatne.
  • Bezplatná aplikácia LEGO® Super Mario™ okrem množstva iných vecí obsahuje aj návod na stavanie, inšpiráciu pre ešte zábavnejšie možnosti hry a bezpečné prostredie na zdieľanie nápadov. Zoznam kompatibilných zariadení Android a iOS nájdete na stránke LEGO.com/devicecheck.
  • Zberateľské sety zo série LEGO® Super Mario™ privádzajú jedinečnú ikonickú postavičku do skutočného sveta a ponúkajú neobmedzené tvorivé výzvy, ktoré môžete zdolávať sami alebo s kamarátmi a rodinou. Od roku 1958 spĺňajú LEGO® kocky tie najprísnejšie normy v odvetví s cieľom zaistiť konzistentnosť a kompatibilitu. Vždy sa ľahko spájajú a oddeľujú. Na stavanie tak nepotrebujete schopnosti super hviezdy!
  • LEGO® kocky a dieliky dôkladne testujeme a analyzujeme. Chceme vás tak uistiť, že všetky LEGO sety spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.