LEGO® Super Mario 71372: Kocúr Mário – oblečok

Interaktívny LEGO® Super Mario™ oblečok pre hry so schopnosťami mačky.

Môžeme doručiť do:
12.10.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 71372
Značka: LEGO®
€9,99 –10 % €8,99 €7,49 bez DPH €8,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Super Mário
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.036 kg
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 49 a menej
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 11
  • Dajte deťom k ich LEGO® Super Mario™ hrám mačacie schopnosti prostredníctvom tohto oblečku kocúra Maria (71372). Súčasťou setu je zostaviteľný interaktívny oblečok pre LEGO Maria (figúrka nie je súčasťou balenia).
  • Tento oblečok z kociek možno obliecť figúrke LEGO® Maria zo štartovacieho setu Dobrodružstvo s Mariom (71360). Mario tak začne vydávať jedinečné zvuky a na jeho hrudi sa začnú zobrazovať jedinečné obrázky.
  • Keď oblečiete figúrku LEGO® Maria do oblečku kocúra, začne mňaukať a priasť. Dokáže potom dokonca chodiť aj po zvislých povrchoch a zbierať digitálne mince, ktoré zvyšujú skóre hráča.
  • Táto zberateľská 11-dielna LEGO® stavebnica je tým najlepším darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre tvorivé deti a fanúšikov vo veku od 6 rokov. Umožňuje im pridať k štartovaciemu setu Dobrodružstvo s Mariom (71360) a rozšíreniam ďalšiu dávku interaktívnej zábavy.
  • V predaji sú aj ďalšie oblečky pre LEGO® Maria, ktoré možno pridať k štartovaciemu setu či rozšíreniam, konkrétne oblečky ohnivého Maria (71370), lietajúceho Maria (71371) a staviteľa Maria (71373).
  • K tejto kreatívnej stavebnici nie sú potrebné batérie. Aktivujete ju, keď figúrke LEGO® Maria zo štartovacieho setu oblečiete oblečok s vylepšením. Súčasťou balíčka je návod s obrázkami, vďaka ktorému dokážu deti stavať úplne samostatne.
  • Bezplatná aplikácia LEGO® Super Mario™ navyše obsahuje aj návod na stavanie, inšpiráciu pre ďalšie a ešte zábavnejšie možnosti hry a bezpečnú platformu, na ktorej sa deti môžu podeliť o svoje nápady. Zoznam kompatibilných zariadení Android a iOS nájdete na stránke LEGO.com/devicecheck.
  • Sety zo série LEGO® Super Mario™ prinášajú preslávenú postavičku do skutočného sveta. Fanúšikom umožňujú rozširovať svoje levely a vytvárať neobmedzené herné výzvy, ktoré môžu zdolávať sami alebo s rodinou a kamarátmi.
  • Na spájanie a oddeľovanie LEGO® kociek nie sú potrebné schopnosti super hviezdy! Spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, aby sa zaistilo ich ľahké spájanie a konzistentne pevné skladanie.
  • LEGO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme vás tak uistiť, že každý LEGO set spĺňa najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.