Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že aktuálne čerpáme dovolenky a vami objednaný tovar bude odoslaný najskôr 07.07.2021. Veľmi pekne ďakujeme za porozumenie a prajeme vám krásne leto plné zážitkov.

LEGO® Super Mario 71371: Lietajúci Mário - oblečok

Interaktívny oblečok pre leteckú akciu s LEGO® Super Mariom!

Môžeme doručiť do:
12.7.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 71371
Značka: LEGO®
€9,99 –10 % €8,99 €7,49 bez DPH €8,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Super Mário
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.036 kg
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 49 a menej
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 13
  • Posuňte LEGO® Super Mario™ hry na vyššiu úroveň s týmto oblečkom lietajúceho Maria (71371), ktorý dáva LEGO Mariovi (figúrka nie je súčasťou balenia) schopnosť zbierať ešte viac mincí.
  • Tento oblečok je vyrobený pre figúrku LEGO® Maria zo štartovacieho setu Dobrodružstvo s Mariom (71360). Po zdvihnutí figúrky LEGO Maria s týmto zostaviteľným oblečkom začne Mario vydávať zvuk vrtúľ.
  • Keď lietajúci Maria vzlietne, hráči môžu získať ďalšie digitálne mince a vylepšiť si tak skóre. Deti sa isto potešia, že s ním môžu lietať po celej izbe a presunúť tak level hry s LEGO® Mariom do skutočného života.
  • Táto 13-dielna LEGO® stavebnica je zábavným darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre tvorivé deti a fanúšikov vo veku od 6 rokov. Umožňuje im jedinečne pretvoriť štartovací set Dobrodružstvo s Mariom (71360), ako aj rozširujúce sety.
  • V predaji sú aj ďalšie oblečky pre LEGO® Maria, ktoré možno pridať k štartovaciemu setu či rozšíreniam, konkrétne oblečky ohnivého Maria (71370), kocúra Maria (71372) a staviteľa Maria (71373).
  • K tejto LEGO® stavebnici nie sú potrebné batérie. Aktivujete ju, keď figúrke LEGO Maria zo štartovacieho setu oblečiete oblečok s vylepšením. Súčasťou balenia je návod s obrázkami, vďaka ktorému dokážu deti stavať úplne samostatne.
  • Bezplatná aplikácia LEGO® Super Mario™ navyše obsahuje aj nástroje na zobrazovanie modelu, ktoré pomôžu pri stavaní, inšpiráciu pre ďalšie a ešte zábavnejšie možnosti hry a bezpečnú platformu, na ktorej sa deti môžu podeliť o svoje nápady. Zoznam kompatibilných zariadení Android a iOS nájdete na stránke LEGO.com/devicecheck.
  • Zberateľské sety série LEGO® Super Mario™ prinášajú preslávenú postavičku do skutočného sveta. Umožňujú tak fanúšikom rozširovať, stavať a zdolávať neobmedzené levely si už v samostatnej hre alebo v súbojoch proti kamarátom.
  • Na spájanie a oddeľovanie LEGO® kociek stavitelia nepotrebujú mať schopnosti super hviezdy! Od roku 1958 vyrábame kocky tak, aby spĺňali tie najprísnejšie normy v odvetví s cieľom zaistiť konzistentnosť a kompatibilitu.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme všetkými možnými spôsobmi. Chceme sa tak uistiť, že každý LEGO set spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.