LEGO® Super Mario 71370: Ohnivý Mário – oblečok

Ohnivý oblek pre pekelne horúcu akciu so sériou LEGO® Super Mario™!

Môžeme doručiť do:
25.8.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 71370
Značka: LEGO®
€9,99 –10 % €8,99 €7,49 bez DPH €8,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Super Mário
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.035 kg
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 49 a menej
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 11
LEGO Super Mario 71370 Ohnivy Mario oblecok krabica predok
€9,99 –10 %
  • Rozpáľte akčné hry vo svete LEGO® Super Mario™ s týmto oblečkom ohnivého Maria (71370). Set obsahuje zostaviteľný kostým, ktorý LEGO Mariovi dodá špeciálne schopnosti a ktorý spúšťa rôzne reakcie.
  • Tento zberateľský oblečok možno obliecť figúrke LEGO® Maria zo štartovacieho setu Dobrodružstvo s Mariom (71360). LEGO Mario tak začne vydávať jedinečné zvuky a na jeho hrudi sa začnú zobrazovať jedinečné obrázky.
  • Po vylepšení týmto oblekom získa figúrka LEGO® Maria (nie je súčasťou balenia) schopnosť ohnivého útoku, ktorý dokáže použiť v boji proti protivníkom, získať tak ďalšie mince a obohatiť tak zábavný zážitok z hry.
  • Táto 11-dielna LEGO® stavebnica je úžasným darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre tvorivé deti a fanúšikov vo veku od 6 rokov a zároveň doplnkom k štartovaciemu setu Dobrodružstvo s Mariom (71360).
  • V predaji sú aj ďalšie oblečky pre LEGO® Maria, ktoré možno pridať k štartovaciemu setu či rozšíreniam, konkrétne oblečky lietajúceho Maria (71371), kocúra Maria (71372) a staviteľa Maria (71373).
  • K tejto kreatívnej stavebnici nie sú potrebné batérie. Stačí, keď figúrke LEGO® Maria zo štartovacieho setu oblečiete oblečok s vylepšením. Balíček obsahuje zrozumiteľný návod, takže deti môžu stavať samostatne.
  • Bezplatná aplikácia LEGO® Super Mario™ okrem množstva iných vecí obsahuje aj návod na stavanie, inšpiráciu a podnety pre ďalšie a ešte zábavnejšie možnosti hry, ktoré deti skutočne potešia. Zoznam kompatibilných zariadení Android a iOS nájdete na stránke LEGO.com/devicecheck. Zberateľské sety série LEGO® Super Mario™ prinášajú preslávenú postavičku do skutočného sveta. Fanúšikom umožňujú rozširovať svoje levely a vytvárať neobmedzené herné výzvy, ktoré môžu zdolávať sami alebo s rodinou a kamarátmi.
  • Na spájanie a oddeľovanie LEGO® kociek stavitelia nepotrebujú schopnosti super hviezdy! Od roku 1958 spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví s cieľom zaistiť, že do seba vždy dokonale a bez námahy zapadnú.
  • LEGO® kocky a dieliky dôkladne testujeme a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že všetky LEGO sety spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.