LEGO® Super Mario 71369: Boj v Bowserovom hrade – rozširujúci set

Rozširujúci set s vratkým mostom a bojom proti nepriateľskému Bowserovi!

Môžeme doručiť do:
12.10.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 71369
Značka: LEGO®
€99,99 –10 % €89,99 €74,99 bez DPH €89,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Super Mário
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.384 kg
? Vek od: 8
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 1 000 - 1 499
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 1010
  • Hráči musia v tomto akčnom rozširujúcom sete Boj v Bowserovom hrade (71369), ktorý možno pridať k štartovaciemu setu zo série LEGO® Super Mario™, poraziť svojich nepriateľov vo výzvach plných prevracania, trasenia a udržiavania rovnováhy.
  • Tento LEGO® Super Mario™ set obsahuje figúrky Bowsera, Dry Bonesa, Booa a Lava Bubble. Nechýbajú ani hradné veže s otočnými a vratkými plošinami, blok s otáznikom a časový blok, ako aj mnoho ďalších prvkov, s ktorými je napínavá hra istá.
  • Deti si súboje proti hlavnému nepriateľovi Bowserovi určite zamilujú! S LEGO® Mariom (figúrka nie je súčasťou balenia) môžu stúpať na plutvy a zdvihnúť tak Bowserove ruky, skákať na časový blok a blok s otáznikom a triasť mostom, až kým nespadne.
  • Táto 1 010-dielna LEGO® hračka je úžasným darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre deti vo veku nad 8 rokov, ktoré už doma majú štartovací set Dobrodružstvo s Mariom (71360). Navyše je zdrojom inšpirácie pre vlastné jedinečné levely.
  • Set zostavený v základnej formácii meria vyše 23 cm na výšku, 47 cm na šírku a 34 cm do hĺbky. Možno ho však všelijako prestavať a skombinovať so štartovacím setom či inými rozširujúcimi setmi zo série LEGO® Super Mario™.
  • K tomuto setu nie sú potrebné žiadne batérie. Pridajte k nemu figúrku LEGO® Maria zo štartovacieho setu a hra sa môže ihneď začať.
  • Návod na stavanie, digitálne nástroje na zobrazovanie modelu a bezpečnú platformu na zdieľanie nápadov môžu deti nájsť v intuitívnej bezplatnej aplikácii LEGO® Super Mario™. Zoznam kompatibilných zariadení Android a iOS nájdete na stránke LEGO.com/devicecheck.
  • Zberateľské sety zo série LEGO® Super Mario™ privádzajú obľúbenú postavičku celej rodiny do skutočného sveta a fanúšikom umožňujú rôznymi spôsobmi vytvárať, rozširovať a prispôsobiť si vlastné herné výzvy, v ktorých budú súťažiť s kamarátmi.
  • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® kocky najvyššie normy v hračkárskom odvetví. Vďaka tomu sa stále ľahko a pevne spájajú a stavitelia nepotrebujú na ich spájanie a oddeľovanie schopnosti Super Star.
  • LEGO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme vás tak uistiť, že tento jedinečný set spĺňa najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.