Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že aktuálne čerpáme dovolenky a vami objednaný tovar bude odoslaný najskôr 07.07.2021. Veľmi pekne ďakujeme za porozumenie a prajeme vám krásne leto plné zážitkov.

LEGO® Super Mario 71366: Palba Boomer Billa – rozširujúci set

Zábavný rozširujúci set s „lietajúcimi“ Boomer Billmi!

Môžeme doručiť do:
12.7.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 71366
Značka: LEGO®
€29,99 –10 % €26,99 €22,49 bez DPH €26,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Super Mário
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.23 kg
? Vek od: 7
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 132
  • Deti si akčné výzvy pri zbieraní mincí na plné obrátky s týmto rozširujúcim setom Paľba Boomer Billa (71366) určite zamilujú. Svojmu štartovaciemu setu Dobrodružstvo s Mariom zo série LEGO® Super Mario™ tak dodajú ešte viac hernej akcie.
  • Tento jedinečný set obsahuje otočnú plošinu pre LEGO® Maria (figúrka nie je súčasťou balenia), vrtuľku s 2 „lietajúcimi“ figúrkami Boomer Billa, figúrku Shy Guya a Super Mushroom, vďaka ktorým zábava naberie nové rozmery.
  • Hráči môžu LEGO® Maria (figúrka nie je súčasťou balenia) položiť na koniec otočnej plošiny s výstupkami, prípadne zvýšiť náročnosť hry a vyskúšať koniec bez výstupkov. Koľkokrát dokážu LEGO Maria otočiť bez toho, aby spadol alebo aby ho zhodili Boomer Billovia?
  • Táto 132-dielna kreatívna LEGO® hračka je zábavným darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre deti vo veku nad 7 rokov, ktoré už doma majú štartovací set Dobrodružstvo s Mariom (71360). Navyše je zdrojom inšpirácie pre stavanie vlastných jedinečných levelov.
  • Set zostavený v základnej formácii meria vyše 11,5 cm na výšku, 24 cm na šírku a 20 cm do hĺbky. Možno ho však všelijako prestavať a skombinovať so štartovacím setom či inými rozširujúcimi setmi.
  • K tomuto rozširujúcemu setu nie sú potrebné žiadne batérie. Herný zážitok vylepšíte tak, že k nemu pridáte figúrku LEGO® Maria zo štartovacieho setu.
  • Návod na stavanie, parádne digitálne nástroje na zobrazovanie modelu a hernú inšpiráciu môžu deti nájsť v bezplatnej aplikácii LEGO® Super Mario™. Zoznam kompatibilných zariadení Android a iOS nájdete na stránke LEGO.com/devicecheck.
  • Kreatívne stavebnice série LEGO® Super Mario™ prinášajú obľúbenú postavičku celej rodiny do skutočného sveta. Fanúšikom umožňujú rozširovať svoje levely a vytvárať neobmedzené herné výzvy, ktoré môžu zdolávať sami alebo s rodinou a kamarátmi.
  • Na spájanie a oddeľovanie LEGO® kociek nie sú potrebné schopnosti Super Star! Spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, aby sa zaistilo ich ľahké spájanie a pevné skladanie.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme všetkými možnými spôsobmi, aby ste mali istotu, že tento zberateľský set spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.