LEGO® Super Mario 71365: Pretekárska dráha s piraňami – rozširujúci set

Zábavné rozšírenie s dráhou rastlinky pirane!

Môžeme doručiť do:
25.8.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 71365
Značka: LEGO®
€29,99 –10 % €26,99 €22,49 bez DPH €26,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Super Mário
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.28 kg
? Vek od: 7
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 217
  • Deti môžu tento fantastický rozširujúci set pretekárskej dráhy s piraňami (71365) pridať k štartovaciemu setu Dobrodružstvo s Mariom zo série LEGO® Super Mario™ (71360) a súťažiť tak proti kamarátom v kĺzavých výzvach na hojdačke.
  • Súčasťou tohto zberateľského setu je zostaviteľná hojdačka s koľajnicami, na ktorej stojí plošina pre LEGO® Maria (figúrka nie je súčasťou balenia). Hráči sa musia rýchlo hojdať z jednej strany na druhú a získať tak čo najviac mincí, no musia sa vyhýbať piraniam, ktoré stoja na koncoch hojdačky.
  • Vďaka časovej kocke v tomto rozšírení môžu hráči na dráhe získať viac herného času. Súčasťou tohto modulu sú aj figúrky Goombu a Koopu Troopu, ktorých musí LEGO Mario™ poraziť a získať ešte viac mincí.
  • Táto 217-dielna LEGO® stavebnica je zábavným darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre deti vo veku nad 7 rokov. Inšpiruje ich k tvorbe nových a jedinečných levelov a zdokonaľovaniu sa v zbere mincí.
  • Set zostavený v základnej formácii meria vyše 12 cm na výšku, 27 cm na šírku a 23 cm do hĺbky. Možno ho však všelijako prestavať a skombinovať so štartovacím setom či inými rozšíreniami zo série LEGO® Super Mario™.
  • K tomuto kreatívnemu setu nie sú potrebné batérie. Ožíva v kombinácii s figúrkou LEGO® Maria zo štartovacieho setu. Set obsahuje zrozumiteľný návod, takže deti môžu stavať samostatne.
  • Bezplatná aplikácia LEGO® Super Mario™ navyše obsahuje aj návod na stavanie, inšpiráciu, parádne nástroje na zobrazovanie modelu a podnety pre ďalšie a ešte kreatívnejšie možnosti hry. Zoznam kompatibilných zariadení Android a iOS nájdete na stránke LEGO.com/devicecheck.
  • Zberateľské sety zo série LEGO® Super Mario™ privádzajú slávnu postavičku do skutočného sveta a deťom i fanúšikom umožňujú rôznymi spôsobmi vytvárať, rozširovať a prispôsobiť si neobmedzené herné výzvy.
  • Na spájanie a oddeľovanie LEGO® kociek nie sú potrebné schopnosti super hviezdy! Spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, aby sa zaistilo ich ľahké spájanie a konzistentne pevné skladanie.
  • LEGO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že každý LEGO set spĺňa najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.