LEGO® Super Mario 71363: Púštny Pokey – rozširujúci set

Zaútočte na kaktus Pokey s kladivom vďaka tomuto rozšíreniu!

Môžeme doručiť do:
25.8.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 71363
Značka: LEGO®
€19,99 –10 % €17,99 €14,99 bez DPH €17,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Super Mário
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.275 kg
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 180
  • Deti môžu vďaka tomuto zábavou nabitému rozširujúcemu set s púštnym Pokeym (71363) dodať svojmu štartovaciemu setu Dobrodružstvo s Mariom zo série LEGO® Super Mario™ napínavé výzvy s kladivom, v ktorých môžu súťažiť proti kamarátom.
  • Súčasťou tejto stavebnice je otočný podstavec s kladivom, ktorým môže figúrka LEGO® Maria (nie je súčasťou balenia) kúsok po kúsku zhodiť zostaviteľnú figúrku kaktusa Pokeyho, ako aj figúrka Montyho Molea, ktorého môže Mario poraziť a získať odmenu.
  • Keď figúrku LEGO® Maria (nie je súčasťou balenia) položíte na otočný podstavec s kladivom, začne hrať hudba. Okrem toho keď LEGO Mario skočí na každú z troch akčných kociek, zareaguje rôznymi spôsobmi.
  • Táto 180-dielna kreatívna LEGO® hračka je zábavným darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre deti vo veku nad 6 rokov, ktoré už doma majú štartovací set Dobrodružstvo s Mariom. Navyše je zdrojom inšpirácie pre vlastné jedinečné levely.
  • Set zostavený v základnej formácii meria vyše 12 cm na výšku, 21 cm na šírku a 12 cm do hĺbky. Možno ho však všelijako prestavať a skombinovať so štartovacím setom či inými rozširujúcimi setmi zo série LEGO® Super Mario™.
  • K tomuto setu nie sú potrebné žiadne batérie. Pridajte ho k štartovaciemu setu Dobrodružstvo s Mariom a hra sa môže začať. Set obsahuje zrozumiteľný návod, takže deti môžu stavať samostatne a s istotou.
  • Bezplatná aplikácia LEGO® Super Mario™ navyše obsahuje aj návod na stavanie, inšpiráciu pre ešte zábavnejšie možnosti hry a bezpečnú platformu, na ktorej sa deti môžu podeliť o svoje nápady. Zoznam kompatibilných zariadení Android a iOS nájdete na stránke LEGO.com/devicecheck. Zberateľské sety série LEGO® Super Mario™ prinášajú preslávenú postavičku do skutočného sveta. Fanúšikom umožňujú rozširovať svoje levely a vytvárať neobmedzené herné výzvy či už v samostatnej hre, alebo spolu s kamarátmi.
  • Na spájanie a oddeľovanie LEGO® kociek stavitelia nepotrebujú schopnosti super hviezdy! Od roku 1958 spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví s cieľom zaistiť konzistentnosť a kompatibilitu.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme všetkými možnými spôsobmi. Chceme sa tak uistiť, že každý LEGO set spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.