LEGO® Super Mario 71362: Útok piraňovej rastlinky – rozširujúci set

Zábavný rozširujúci set s Bob-ombom a Koopom Troopom!

Môžeme doručiť do:
12.10.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 71362
Značka: LEGO®
€49,99 –10 % €44,99 €37,49 bez DPH €44,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Super Mário
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.675 kg
? Vek od: 8
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 250 - 499
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 468
  • Deti môžu vďaka tomuto zábavou nabitému rozširujúcemu setu Útok piraňovej rastlinky (71362) pridať nový napínavý level k svojmu štartovaciemu setu Dobrodružstvo s Mariom zo série LEGO® Super Mario™.
  • Hráč musí za LEGO® Maria (figúrka nie je súčasťou balenia) rozhodnúť, ktorou cestou sa dostať ku akčnej kocke a otvoriť tak bránu pevnosti. Poraziť musí buď Bob-omba, Koopu Troopu, alebo piraňovú rastlinku.
  • Ak sa chce LEGO® Mario™ dostať k pevnosti a získať digitálne mince, musí buď preskočiť cez lávu, prekročiť vodu po nášľapných kameňoch, alebo sa nechať vrhnúť katapultom. Keď sa postaví nepriateľovi a porazí ho, reaguje rôznymi spôsobmi.
  • Táto 468-dielna kreatívna zberateľská LEGO® hračka je zábavným darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre deti vo veku nad 8 rokov, ktoré už doma majú štartovací set Dobrodružstvo s Mariom (71360). Navyše je zdrojom inšpirácie pre vlastné jedinečné levely.
  • Tento modul zostavený v základnej formácii meria vyše 18,5 cm na výšku, 38 cm na šírku a 32 cm do hĺbky. Možno ho však všelijako prestavať a skombinovať so štartovacím setom či inými rozširujúcimi setmi.
  • K tomuto setu nie sú potrebné batérie. Ožíva v kombinácii s figúrkou LEGO® Maria zo štartovacieho setu.
  • Bezplatná aplikácia LEGO® Super Mario™ okrem množstva iných vecí ponúka aj návod na stavanie, inšpiráciu pre ešte zábavnejšie možnosti hry a bezpečné prostredie na zdieľanie nápadov. Zoznam kompatibilných zariadení Android a iOS nájdete na stránke LEGO.com/devicecheck.
  • Stavebnice série LEGO® Super Mario™ prinášajú obľúbenú postavičku celej rodiny do skutočného sveta. Vďaka modulárnemu systému si fanúšikovia môžu svoje levely rozširovať, meniť a neustále vytvárať neobmedzené výzvy, ktoré budú zdolávať sami alebo v súťaži proti kamarátom.
  • Na spájanie a oddeľovanie LEGO® kociek nie sú potrebné schopnosti Super Star! Spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, aby sa zaistilo ich ľahké a bezpečné spájanie, konzistentne pevné skladanie a ich kompatibilita.
  • LEGO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že každý LEGO set spĺňa najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.