LEGO® Star Wars™ 75288: AT-AT™

Kultový chodiaci stroj AT-AT zo série LEGO® Star Wars™ do akcie

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 75288
Značka: LEGO®
€169,99 –10 % €152,99 €127,49 bez DPH €152,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Star Wars™
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.86 kg
? Vek od: 10
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 1 000 - 1 499
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 1267
Položka bola vypredaná…
  • Fanúšikovia klasickej trilógie Star Wars™ a videohry LEGO® Star Wars: The Skywalker Saga si zamilujú akčné boje na planéte Hoth s touto detailne spracovanou polohovateľnou LEGO verziou ikonického chodiaceho stroja AT-AT (75288).
  • Táto zábavná tvorivá stavebnica pre deti obsahuje 6 LEGO® Star Wars™ minifigúriek vrátane Luka Skywalkera, generála Veersa, 2 chodcov AT-AT a 2 snowtrooperov, pričom každá z nich je vyzbrojená a pripravená na boje Impéria proti aliancii Povstalcov.
  • Stroj AT-AT je vybavený kokpitom pre 3 LEGO® minifigúrky, vyklápateľnými panelmi, pružinovými vystreľovačmi, motorkou, navijakom a má aj spodný poklop, do ktorého môže Luke hodiť tepelný odpaľovač. Deti si tak môžu užiť realistické tvorivé hry.
  • Táto 1 267-dielna stavebnica je úžasným darčekom na narodeniny či Vianoce, prípadne poslúži aj ako odmena pre chlapcov a dievčatá vo veku nad 10 rokov. Tešiť sa môžu na napĺňajúcu stavebnú výzvu a hodiny zábavy či už v samostatnej hre, alebo s kamarátmi.
  • Chodiaci stroj AT-AT meria vyše 34 cm na výšku, 38 cm na dĺžku a 15 cm na šírku. Fanúšikovia si v ňom môžu zajazdiť aj vo videohre LEGO® Star Wars: The Skywalker Saga.
  • Na túto stavebnicu chodiaceho stroja AT-AT z filmu Star Wars™ nie sú potrebné žiadne batérie. Pozostáva výhradne z LEGO® kociek a poháňa ju detská fantázia. Na fanúšikov tak čakajú neobmedzené galaktické dobrodružstvá a tvorivá zábava.
  • Uvažujete o kúpe tejto úžasnej stavebnice pre fanúšika filmov Star Wars™, ktorý zatiaľ ešte neskúsil LEGO® stavebnice? Bez obáv. Dodáva sa s podrobným návodom, takže sa obdarovaná osoba bude môcť pustiť do tejto zložitej staviteľskej výzvy so sebavedomím.
  • Stavebnice LEGO® Star Wars™ sú skvelou voľbou pre deti i dospelých fanúšikov, ktorá im dáva možnosť postaviť si klasické scénky zo Star Wars ságy a následne plniť misie alebo si ich vystaviť. Séria obsahuje niečo pre každého!
  • Na spájanie a rozpájanie LEGO® dielikov nepotrebujete použiť Silu! Spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví. Máte tak istotu, že kocky tejto stavebnice do seba vždy dokonale a bez námahy zapadnú.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme: hádžeme nimi, nahrievame, stláčame, skrúcame, a analyzujeme ich. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica zo série spĺňa tie najprísnejšie normy v oblasti bezpečnosti u nás na Zemi (aj v ďalekých galaxiách!).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.