LEGO® Star Wars™ 75286: Stíhačka generála Grievousa

Zostaviteľný model hviezdnej lode zo série LEGO® Star Wars™ na akčné súboje

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 75286
Značka: LEGO®
€84,99 –10 % €76,49 €63,74 bez DPH €76,49 / 1 ks
Kategória: LEGO® Star Wars™
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.75 kg
? Vek od: 9
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 250 - 499
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 487
Položka bola vypredaná…
  • Táto stavebnica stíhačky generála Grievousa (75286) inšpirovaná filmom Star Wars: Pomsta Sithov, deťom umožňuje zinscenovať epické súboje generála Grievousa a Obi-Wana Kenobiho.
  • Táto úžasná stavebnica pre deti obsahuje 3 LEGO® Star Wars™ minifigúrky: generála Grievousa, Obi-Wana Kenobiho so svetelným mečom a lietajúceho klonového vojaka s odpaľovačom. Na deti tak čakajú tvorivé hry na postavy zo Star Wars ságy.
  • Stíhačka generála Grievousa je vybavená otvárajúcim sa kokpitom na LEGO® minifigúrky, dvoma pružinovými vystreľovačmi a vysúvacím podvozkom, ktoré isto podnietia fantáziu malých fanúšikov či už sa hrajú sami, alebo s kamarátmi.
  • Existuje mnoho spôsobov, ako sa hrať s touto 487-dielnou LEGO® stavebnicou. Predstavuje tak skvelý darček na narodeniny alebo Vianoce pre chlapcov a dievčatá vo veku od 9 rokov, ktorý im predstaví sériu stavebníc LEGO® Star Wars™ alebo rozšíri ich zbierku.
  • Táto stavebnica meria vyše 8 cm na výšku, 30 cm na dĺžku a 17 cm na šírku. Fanúšikovia si v nej môžu zalietať aj vo videohre LEGO® Star Wars: The Skywalker Saga.
  • Batérie nie sú potrebné! Túto obľúbenú stavebnicu vesmírnej lode zo série LEGO® Star Wars™ poháňa detská fantázia. S vesmírnym bombardérom a LEGO minifigúrkami sa tak budú môcť zahrať na tie najlepšie galaktické dobrodružstvá.
  • Uvažujete o kúpe modelu tejto vesmírne lode pre fanúšika filmov Star Wars™, ktorý zatiaľ nemá skúsenosti s LEGO® stavebnicami? Bez obáv. Súčasťou balenia je podrobný ilustrovaný návod, vďaka ktorému sa do stavania môžu pustiť celkom bez pomoci a cítiť sa ako skutočný Jedi!
  • V edícii LEGO® Star Wars™ nájdete stavebnice, ktoré potešia fanúšikov v každom veku, či už sa chcú zahrať na klasické akčné scény z filmov, vlastné príbehy alebo jednoducho postaviť úchvatné modely a vystaviť ich na obdiv.
  • Už od roku 1958 LEGO® kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, vďaka čomu sú konzistentné a vždy sa dokonale ľahko skladajú a rozpájajú. Nie je potrebné použiť na ne Silu!
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme všemožnými spôsobmi, aby sme zaistili, že stavebnica z filmu Star Wars: Pomsta Sithov spĺňa najvyššie normy v oblasti bezpečnosti na planéte Zem, ako aj v ďalekých galaxiách!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.