LEGO® Star Wars™ 75283: AAT™

Stavebnica tanku zo seriálu Vojny klonov LEGO® Star Wars: AAT na akčné bojové hry

Môžeme doručiť do:
7.12.2021
Skladom (1 ks)
Kód: 75283
Značka: LEGO®
€44,99 €37,49 bez DPH €44,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Star Wars™
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.446 kg
? Vek od: 7
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 250 - 499
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 286
 • Zahrajte sa na napínavé boje 501. légie proti bojovým droidom zo seriálu Star Wars: Vojny klonov s touto úžasnou LEGO® stavebnicou tanku AAT (75283) pre deti.
 • Súčasťou tejto súpravy sú dve minifigúrky zo série LEGO Star Wars™, Ahsoka Tano a Ahsokovej klonový vojak, bojový droid riadiaci tank AAT a LEGO figúrky bojových droidov, ako aj štýlové zbrane vrátane 2 svetelných mečov, s ktorými sa možno zahrať na akčné príbehy.
 • Stavebnica tanku AAT má množstvo štýlových funkcií na akčné boje vrátane pružinových vystreľovačov, otočných delových veží a zdvíhajúceho sa kanóna. Na delových vežiach sa nachádza predný otvor a poklop, cez ktorý možno dnu umiestniť bojové droidy.
 • Táto 286-dielna stavebnica predstavuje skvelý darček na Vianoce a ponúka zábavu a napĺňajúcu staviteľskú výzvu pre chlapcov a dievčatá od 7 rokov. Pre ešte viac tvorivej zábavy ju možno jednoducho skombinovať s inými súpravami zo série LEGO® Star Wars™.
 • Stavebnica tanku AAT meria vyše 12 cm na výšku, 21 cm na dĺžku a 14 cm na šírku. Fanúšikovia môžu tento stroj ovládať aj vo videohre LEGO® Star Wars: The Skywalker Saga a užiť si ešte viac tvorivej zábavy.
 • Stavebnicu poháňa detské tvorivé myslenie, takže nie sú potrebné žiadne batérie. Či už sa hráte sami alebo s rodinou a kamarátmi, galaktické dobrodružstvá sa nikdy nekončia!
 • Hľadáte tú najlepšiu stavebnicu pre dieťa, ktoré je nováčikom vo svete LEGO® súprav?
 • Súčasťou tejto súpravy inšpirovanej seriálom Star Wars: Vojny klonov je jednoduchý tlačený návod, vďaka ktorému zvládnete stavebnicu postaviť sami... a cítiť sa ako skutočný Jedi!
 • Stavebnice pre deti (a dospelých fanúšikov) zo série LEGO® Star Wars™ sú dokonalou voľbou na stavanie, vystavenie a vytváranie scén z nezabudnuteľnej ságy Star Wars, ako aj na vytváranie vlastných, jedinečných príbehov.
 • Už od roku 1958 LEGO® kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, vďaka čomu sú konzistentné a vždy sa dokonale ľahko skladajú a rozpájajú. Nie je potrebné použiť na ne Silu!
 • LEGO® kocky a dieliky testujeme všetkými možnými spôsobmi. Chceme vás tak uistiť, že táto LEGO Star Wars™ stavebnica AAT spĺňa tie najvyššie normy u nás na planéte Zem (a tiež v ďalekých galaxiách!).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.