LEGO® Star Wars™ 75278: D-O™

Cool zberateľský droid D-O a minifigúrka na vystavenie!

Môžeme doručiť do:
25.8.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 75278
Značka: LEGO®
€79,99 –10 % €71,99 €59,99 bez DPH €71,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Star Wars™
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.7 kg
? Vek od: 10
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 500 - 749
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 519
  • Fanúšikovia môžu postaviť svoj vlastný zberateľský model roztomilého droida D-O (75278) z filmu Star Wars: Vzostup Skywalkera, ktorý reprodukuje autentické detaily v LEGO® štýle. Výsledkom je fantastický kúsok na stavanie a vystavenie.
  • Model má nastaviteľné antény a jeho hlava sa nakláňa a otáča o 360 stupňov, presne ako v prípade postavy z filmu Star Wars™. Jeho súčasťou je zabudovaný stojan a informačný štítok, ako aj minifigúrka D-O. To všetko poteší zberateľov.
  • Tento droid D-O je súčasťou fantastického radu noviniek na marec 2020. Medzi tieto stavebnicové modely série LEGO® Star Wars™ na vystavenie patrí Prilba stormtroopera (75276) a Prilba Bobu Fetta (75277).
  • Táto skvelá, 519-dielna stavebnica droida zo série LEGO® Star Wars™ prináša skvelú zábavu pre tvorivých fanúšikov ságy Star Wars vo veku od desiatich rokov a poslúži ako ideálny darček na narodeniny, Vianoce alebo inú príležitosť.
  • Zostaviteľný droid D-O meria viac než 27 cm na výšku, 10 cm na šírku a 16 cm do hĺbky. Vďaka tomu nezaberie veľa miesta, na priateľov však urobí obrovský dojem pri vystavení doma alebo v kancelárii.
  • Táto cool stavebnica bez batérií prináša zážitok zo stavania na odbúranie stresu. Doprajte si voľno a vychutnajte si stavbu fantastického modelu postavy zo ságy Star Wars™ na vystavenie, či už samostatne, alebo v kruhu rodiny či priateľov.
  • Uvažujete o kúpe modelu droida D-O pre fanúšika Star Wars™, ktorý zatiaľ ešte neskúsil LEGO® stavebnice? Bez obáv. Dodáva sa s podrobným návodom, takže sa obdarovaná osoba bude môcť pustiť do tejto staviteľskej výzvy so sebavedomím Jediho.
  • Stavebnice série LEGO® Star Wars™ sú skvelou voľbou pre fanúšikov v každom veku na stavanie, vystavenie a tvorbu veľkolepých scén zo ságy Star Wars, ako aj na tvorbu vlastných vzrušujúcich príbehov. Séria obsahuje niečo pre každého!
  • Už od roku 1958 LEGO® kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, vďaka čomu sa dokonale pevne spájajú a ľahko rozpájajú. Nie je potrebné použiť na ne Silu!
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme takmer všetkými možnými spôsobmi. Chceme sa tak uistiť, že táto stavebnica droida D-O zo série Star Wars spĺňa tie najprísnejšie normy bezpečnosti na planéte Zem (a tiež v každej galaxii, do ktorej sa vydáte!).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.