LEGO® Star Wars™ 75276: Helma stormtroopera

Kultová, zberateľská LEGO® Star Wars™ Prilba stormtroopera na vystavenie!

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 75276
Značka: LEGO®
€64,99 –10 % €58,49 €48,74 bez DPH €58,49 / 1 ks
Kategória: LEGO® Star Wars™
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.87 kg
? Vek od: 18
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 500 - 749
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 647
Položka bola vypredaná…
  • Fanúšikovia sveta Star Wars™ môžu prejaviť vernosť Impériu a zároveň ukázať svoje špičkové staviteľské zručnosti s LEGO® stavebnicami postavením tejto úchvatne detailnej repliky prilby stormtroopera (75276) a jej následným vystavením.
  • Kultový tvar a autentické detaily prilby stormtroopera sme dosiahli pomocou LEGO® kociek a grafických nálepiek. Vystavte ju na stojane so štítkom s názvom a oživte si spomienky na veľkolepú akciu z filmov Star Wars™.
  • Táto prilba je súčasťou úžasnej zberateľskej série stavebných modelov na vystavenie LEGO® Star Wars™. Pozrite si tiež Prilbu Bobu Fetta (75277).
  • Táto 647-dielna stavebnica modelu postavy zo sveta Star Wars™ predstavuje špičkový darček na narodeniny, Vianoce alebo inú príležitosť pre dospelých fanúšikov a prináša odmeňujúcu výzvu pre každého skúseného staviteľa LEGO® stavebníc.
  • Rozmery tejto cool zberateľskej stavebnice LEGO® Star Wars™ Prilba stormtroopera sú 18 cm na výšku, 13 cm na šírku a 14 cm do hĺbky. Vďaka tomu určite zanechá hlboký dojem pri vystavení doma alebo na pracovisku.
  • Táto stavebnica bez batérií ponúka dospelým pohlcujúci a pokojný spôsob na odbúranie stresu. Takže sa uvoľnite, nájdite svoj staviteľský zen a vytvorte si úžasný model prilby stormtroopera zo série LEGO® Star Wars™!
  • Kupujete stavebnicu pre oddaného fanúšika filmov Star Wars, ktorý zatiaľ nemá skúsenosti s LEGO® stavebnicami? Žiadny problém. Jej súčasťou je návod, takže sa môže smelo pustiť do stavania a vytvoriť si úžasný model na vystavenie v zbierke.
  • V edícii LEGO® Star Wars™ nájdete stavebnicu, ktorá poteší fanúšikov v každom veku, či už si chcú vytvoriť scény z filmov, zahrať sa na vlastné príbehy alebo jednoducho postaviť úchvatné modely a vystaviť ich na obdiv.
  • Na spájanie a rozpájanie LEGO® kociek nie je potrebné privolať temnú stranu Sily! Spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví. Máte tak istotu, že do seba vždy dokonale a bez námahy zapadnú.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme takmer všetkými možnými spôsobmi. Chceme sa tak uistiť, že táto zberateľská stavebnica stormtroopera zo série LEGO® Star Wars™ spĺňa tie najprísnejšie galaktické normy bezpečnosti!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.