Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že aktuálne čerpáme dovolenky a vami objednaný tovar bude odoslaný najskôr 07.07.2021. Veľmi pekne ďakujeme za porozumenie a prajeme vám krásne leto plné zážitkov.

LEGO® Star Wars™ 75273: Stíhačka X-wing™ Poea Damerona

Ohromujúca stíhačka X-wing zo série LEGO® Star Wars™ predurčená na boje a vystavenie!

Môžeme doručiť do:
12.7.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 75273
Značka: LEGO®
€109,99 –10 % €98,99 €82,49 bez DPH €98,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Star Wars™
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.99 kg
? Vek od: 9
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 750 - 999
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 761
  • Deti sa môžu hrať na hrdinu Odporu Poea Damerona a vzlietnuť do boja s touto novou verziou (január 2020) klasickej LEGO® Star Wars™ stíhačky X-wing (75273) z filmu Star Wars: Vzostup Skywalkera.
  • Množstvo funkcií poskytujúcich inšpiráciu na hru vrátane otváracieho kokpitu pre minifigúrku, priestoru pre droida R2-D2, nastaviteľných krídel pre voľný let a boj, vystreľovačov a pružinových rakiet a zaťahovateľného podvozku na pristávanie.
  • Stavebnica obsahuje LEGO® droida R2-D2 a tri minifigúrky postáv z filmov Star Wars™ (Poea Damerona, rytiera z Renu a Jannah) s novými funkciami (január 2020), blasterovými pištoľami, kušou a inými zbraňami na boj.
  • Táto LEGO® Star Wars™ stavebnica so 761 dielikmi predstavuje skvelý darček a ponúka zábavu a odmeňujúcu staviteľskú výzvu pre deti od 9 rokov. Pridajte k nej sithskú stíhačku TIE (75273) a pustite sa do úžasných bitiek Prvého rádu proti Odporu.
  • Stavebnica stíhačky X-wing meria viac než 8 cm na výšku, 37 cm na dĺžku a 32 cm na šírku. Vďaka tomu všade upúta zrak všetkých vašich priateľov, keď práve nebude v akcii na misiách Odporu.
  • Túto zberateľskú LEGO® stavebnicu stíhačky X-wing poháňa detské myslenie bez hraníc. Keďže nepotrebuje batérie, akčné dobrodružstvá s ňou sa nikdy nekončia!
  • Sú LEGO® stavebnice pre vaše dieťa novinka? Žiadny problém. Táto stavebnica stíhačky X-wing obsahuje jednoduchý tlačený návod. Stačí teda otvoriť balenie a ihneď sa pustiť do stavania. Vaše dieťa sa pritom bude cítiť ako skutočný Jedi!
  • Stavebnice pre deti (a dospelých fanúšikov) zo série LEGO® Star Wars™ sú dokonalou voľbou na stavanie, vystavenie a vytváranie scén z nezabudnuteľnej ságy Star Wars, ako aj na vytváranie vlastných, jedinečných príbehov.
  • Už od roku 1958 LEGO® kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, vďaka čomu sú konzistentné a vždy sa dokonale ľahko skladajú a rozpájajú. Nie je potrebné použiť na ne Silu!
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme takmer všetkými možnými spôsobmi. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie normy u nás na planéte Zem (a tiež v galaxiách veľmi, veľmi ďaleko!).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.