Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že aktuálne čerpáme dovolenky a vami objednaný tovar bude odoslaný najskôr 07.07.2021. Veľmi pekne ďakujeme za porozumenie a prajeme vám krásne leto plné zážitkov.

LEGO® Star Wars™ 75272: Sithská stíhačka TIE™

Úžasná sithská stíhačka TIE zo série LEGO® Star Wars™na bojovú akciu a vystavenie!

Môžeme doručiť do:
12.7.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 75272
Značka: LEGO®
€79,99 –10 % €71,99 €59,99 bez DPH €71,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Star Wars™
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.015 kg
? Vek od: 9
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 250 - 499
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 470
  • Nechajte deti vyraziť na misie pilotov Prvého rádu vďaka tomuto stavebnému modelu sithskej stíhačky TIE (75272) s parádnym dizajnom (novinka od januára 2020). Presne takú môžete vidieť vo filme Star Wars: Vzostup Skywalkera!
  • Stíhačka TIE má otvárací kokpit pre minifigúrku a dve pružinové strely. Ďalej obsahuje dokovaciu vežu na vzlietavanie, pristávanie a vystavenie stavebného modelu, ako aj tri minifigúrky na akčnú hru na postavy.
  • Minifigúrky pilota stíhačky TIE Prvého rádu, rytiera z Renu a Finna majú skvelé zbrane. Túto stavebnicu navyše možno výborne skombinovať so stíhačkou X-wing Poea Damerona (75273). Výsledkom budú legendárne bitky Prvého rádu proti Odporu.
  • Táto stavebnica zo 470 dielikov s kultovými postavami filmov Star Wars™ ponúka zábavné, náročné a teda aj odmeňujúce stavanie pre deti vo veku od deviatich rokov. Predstavuje super darček pre deti na narodeniny, Vianoce alebo ako špeciálnu odmenu.
  • Stíhačka TIE zo sveta Star Wars™ meria viac než 21 cm na výšku, 24 cm na dĺžku a 22 cm na šírku. Je tak nádherným stavebným modelom na vystavenie do každej izby, ak práve nelieta v misiách Prvého rádu!
  • Táto zábavná stavebnica stíhačky TIE nevyžaduje batérie. Pozostáva len z LEGO® kociek a poháňa ju detská tvorivosť. Výsledkom tak sú nikdy nekončiace akčné dobrodružstvá vo svete Star Wars™.
  • Uvažujete o kúpe tejto stavebnice zo série Star Wars™ pre niekoho, kto ešte nepozná LEGO® stavebnice? Žiadny problém. Jej súčasťou je jednoduchý tlačený návod. Stačí otvoriť balenie a pustiť sa do stavania!
  • Zberateľské stavebnice pre deti (a dospelých fanúšikov) zo série LEGO® Star Wars™ sú dokonalou voľbou na stavanie, vystavenie a vytváranie obľúbených scén z tejto ságy, ako aj vytváranie jedinečných príbehov s kultovými postavami sveta Star Wars.
  • Na spájanie a rozpájanie LEGO® dielikov nepotrebujete Silu! Spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, aby sa zaistila ich konzistentnosť a dokonalé a ľahké spájanie.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme: hádžeme nimi, nahrievame, stláčame, skrúcame, a analyzujeme ich. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najprísnejšie normy v oblasti bezpečnosti u nás na Zemi (aj v galaxiách veľmi, veľmi ďaleko!).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.