LEGO® Star Wars™ 75269: Duel na planéte Mustafar™

Stavebnica série LEGO® Star Wars™ pre súboje Anakina proti Obi-Wanovi Kenobimu so svetelnými mečmi.

Môžeme doručiť do:
25.8.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 75269
Značka: LEGO®
€24,99 –10 % €22,49 €18,74 bez DPH €22,49 / 1 ks
Kategória: LEGO® Star Wars™
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.28 kg
? Vek od: 7
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 208
  • Kultoví rivali z filmov Star Wars™? Svetelné meče? Funkcia vybuchujúcej „roztavenej lávy“? Všetko pripravené! Táto LEGO® stavebnica (75269) má všetko, čo deti potrebujú, aby sa pustili do súboja Anakina proti Obi-Wanovi na planéte Mustafar!
  • Deti môžu postaviť mustafarskú baňu a umiestniť minifigúrky Anakina Skywalkera a Obi-Wana Kenobiho so svetelnými mečmi na posuvné, rotujúce platformy a znova vdýchnuť život legendárnemu duelu so svetelnými mečmi na planéte Mustafar.
  • Obe minifigúrky sú novinkou na január 2020 s dekoráciami zhoreného oblečenia. Stavebnica navyše ponúka množstvo LEGO® kociek, ktoré inšpirujú malých fanúšikov pri tvorivej tvorbe s ďalšími stavebnicami série LEGO® Star Wars™.
  • Existuje mnoho spôsobov, ako sa hrať s touto LEGO® stavebnicou s 208 dielikmi. Je to zábavný darček na narodeniny alebo Vianoce pre deti vo veku od siedmich rokov, ktorý im predstaví sériu stavebníc LEGO® Star Wars™ alebo rozšíri ich zbierku.
  • Mustafarská baňa má rozmery viac než 14 cm na výšku, 12 cm na šírku a 12 cm do hĺbky. To znamená kompaktnú veľkosť umožňujúcu prenášanie. Po roztvorení má šírku až 23 cm, čo ponúka alternatívne možnosti hry.
  • Rozpáľte predstavivosť detí s touto stavebnicou z planéty Mustafar bez batérií. Pomôže im rozvíjať tvorivosť pri hre na zábavné dobrodružstvá inšpirované filmom Star Wars: Pomsta Sithov.
  • Jednoduchý návod Instructions PLUS, dostupný v bezplatnej aplikácii LEGO® Life, umožňuje aj menším staviteľom vizualizovať svoj stavebný model zo všetkých uhlov počas jeho stavania, čo v nich zaručene vyvolá úžas!
  • Stavebnice LEGO® Star Wars™ predstavujú pre deti (a dospelých fanúšikov) výnimočnú príležitosť znova vdýchnuť život scénam zo ságy Star Wars, vytvárať vlastné príbehy a vystavovať zberateľské stavebné modely.
  • Stavitelia nebudú na spájanie a oddeľovanie LEGO® kociek potrebovať schopnosti Jediov! Od roku 1958 spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví s cieľom zaistiť konzistentnosť a pevné výtvory.
  • LEGO® kocky a dieliky dôsledne testujeme. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie normy na našej planéte Zem (a tiež v galaxiách veľmi, veľmi ďaleko!).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.