LEGO® Star Wars™ 75267: Bojová jednotka Mandalorianov

Stavebnica mandalorskej armády a speedera zo sveta LEGO® Star Wars™!

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 75267
Značka: LEGO®
€14,99 –10 % €13,49 €11,24 bez DPH €13,49 / 1 ks
Kategória: LEGO® Star Wars™
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.12 kg
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 102
Položka bola vypredaná…
  • Deti môžu postaviť hrôzostrašnú armádu Mandalorov a znova vytvoriť vzrušujúce scény z televízneho seriálu Star Wars: The Mandalorian alebo rozvíjať vlastné napínavé príbehy s touto skvelou stavebnicou pre deti (75267).
  • Existuje mnoho spôsobov, ako sa hrať na boje, vďaka štyrom minifigúrkam mandalorských bojovníkov (každá z nich má strieľajúcu blasterovú pištoľ), obrannej pevnosti s bodom na upevnenie vystreľovača a strieľajúcej speederovej motorke.
  • Zábavný spôsob, akým môžu fanúšikovia série Star Wars™ zbierať armádu. K dispozícii je množstvo LEGO® kociek, ktoré dodajú inšpiráciu pri stavaní samostatne alebo s priateľmi a v kombinácii s inými LEGO Star Wars stavebnicami, ktoré vlastnia.
  • Rýchle stavanie (a po bitkách opätovné stavanie) mandalorskej stavebnice Star Wars™ so 102 dielikmi je darček s veľkou hodnotou pre chlapcov a dievčatá od šiestich rokov na narodeniny, Vianoce či inú špeciálnu príležitosť.
  • LEGO® Star Wars™ mandalorský speeder meria viac než 4 cm na výšku, 8 cm na dĺžku a 6 cm na šírku. To je skvelá veľkosť ideálna pre batoh vášho dieťaťa spolu s pevnosťou a minifigúrkami pre hru na cestách.
  • Túto zberateľskú LEGO® stavebnicu poháňa detská predstavivosť a nevyžaduje žiadne batérie, ich dobrodružstvá s postavami série Star Wars™ sa tak nikdy nekončia!
  • Pomôžte aj menším deťom rozvíjať svoje staviteľské zručnosti s návodom Instructions PLUS, ktorý nájdete v bezplatnej aplikácii LEGO® Life a ktorý im umožňuje ovládať zobrazenie virtuálnej verzie stavebného modelu, ktorý stavajú.
  • Stavebnice LEGO® Star Wars™ predstavujú pre deti (a dospelých fanúšikov) skvelú príležitosť znova vdýchnuť život scénam zo ságy Star Wars, vytvárať vlastné, jedinečné príbehy alebo postaviť a vystavovať skvelé stavebné modely.
  • Už od roku 1958 LEGO® kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, vďaka čomu sa vždy dokonale ľahko skladajú a rozpájajú. Nie je potrebné použiť na ne Silu!
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme: hádžeme nimi, nahrievame, stláčame, skrúcame, a analyzujeme ich. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie normy na planéte Zem (a tiež v galaxiách veľmi, veľmi ďaleko!).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.