LEGO® Star Wars™ 75264: Mikrostíhačka Kylo Rena

Ľahko zostaviteľná mikrostíhačka Kylo Rena pre malé deti.

Dodanie cca 1 týždeň
Kód: 75264
Značka: LEGO®
€9,99 –10 % €8,99 €7,49 bez DPH €8,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Star Wars™
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.09 kg
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 50 - 99
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 72
  • Nováčikovia vo svete stavebníc LEGO® Star Wars™ sa môžu hrať na legendárneho zloducha v tejto vystreľovacej LEGO verzii mikrostíhačky Kylo Rena (75264), ktorú ste prvýkrát mali možnosť vidieť vo filme Star Wars: Sila sa prebúdza.
  • Deti si vychutnajú hru na zápornú postavu. Môžu pilotovať stíhačku, upraviť jej krídla na boj alebo pristávanie a zaútočiť na Odpor dvomi vystreľovačmi a svetelným mečom minifigúrky Kylo Rena.
  • Kylo Ren má od januára 2020 novú prilbu (s dekoráciou praskliny) a svoj vlastný svetelný meč. K dispozícii tiež máte množstvo LEGO® kociek, ktoré inšpirujú malých fanúšikov pri tvorivej tvorbe s ďalšími stavebnicami série LEGO® Star Wars™.
  • Táto stavebnica (72 dielikov) je skvelý darček pre deti vo veku od 6 rokov, vďaka ktorému spoznajú akciu série LEGO® Star Wars™. Pridajte do svojej zbierky 75263 Mikrostíhačku Y-wing Odporu a pustite sa do bojov medzi Prvým rádom a Odporom.
  • Táto LEGO® Star Wars™ veliteľská stíhačka Kylo Rena meria viac než 7 cm na výšku, 7 cm na dĺžku a 6 cm na šírku. Ľahko sa preto zmestí do vášho batohu alebo batohu vášho dieťaťa a bude pripravená na hru na cestách.
  • Nie sú potrebné batérie. Túto zostaviteľnú stavebnicu poháňa výhradne voľná tvorivosť, deti tak môžu rozpútať svoju predstavivosť a vrhnúť sa do nikdy nekončiacej akcie!
  • Dajte aj menším staviteľom úžasný digitálne interaktívny zážitok zo stavania s návodom Instructions PLUS. Obsahuje funkcie ovládania zobrazenia a režim ducha, ktoré pomôžu pri stavaní tejto stíhačky triedy Upsilon zo sveta Star Wars™.
  • Stavebnice zo série LEGO® Star Wars™ deťom (a dospelým fanúšikom) otvárajú galaxiu dobrodružstiev. Umožňujú im tvoriť scény zo ságy Star Wars, vlastné príbehy alebo jednoducho predviesť svoje zberateľské modely na stavanie a vystavovanie.
  • Na spájanie a rozpájanie LEGO® dielikov nepotrebujete Silu! Od roku 1958 spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví s cieľom zaistiť, že do seba vždy dokonale a bez námahy zapadnú.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme takmer všetkými možnými spôsobmi. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie normy na planéte Zem (a tiež v galaxiách veľmi, veľmi ďaleko!).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.