LEGO® Star Wars™ 75263: Mikrostíhačka Odboja Y-wing™

Rýchlo zostaviteľná a na boj pripravená mikrostíhačka Y-wing pre malé deti!

Dodanie cca 1 týždeň
Kód: 75263
Značka: LEGO®
€9,99 –10 % €8,99 €7,49 bez DPH €8,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Star Wars™
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.09 kg
? Vek od: 6
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 50 - 99
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 86
  • Deti sa s touto ľahko zostaviteľnou LEGO® verziou mikrostíhačky Y-wing odporu (75263) z filmu Star Wars: Vzostup Skywalkera môžu hrať na boje v úlohe hrdinky Odporu Zorii Bliss!
  • Táto verzia mikrostíhačky Y-wing z LEGO® kociek je pripravená na boj proti Prvému radu! Má dve raketové strely, rotujúcu guľometnú vežu, zbrane (nestrieľajú) a kokpit pre minifigúrku Zorii Bliss.
  • Farebná kombinácia zostaviteľného modelu Y-wing a prilby Zorii Bliss je úplne nová (január 2020) a stavebnica ponúka fanúšikom série Star Wars™ kopec námetov na tvorivú hru a kombinovanie s inými stavebnicami z radu LEGO® Star Wars.
  • S možnosťou jednoduchého a opakovaného zostavenia, napríklad po tuhom boji proti mikrostíhačke Kylo Rena (75264), je táto stavebnica mikrostíhačky Y-wing z 86 dielikov ideálne narodeninové prekvapenie pre deti vo veku od šiestich rokov.
  • Táto kompaktná a robustná LEGO® Star Wars™ Stíhačka Y-wing meria viac než 3 cm na výšku, 11 cm na dĺžku a 8 cm na šírku. To sú ideálne rozmery, vďaka ktorým sa hravo zmestí do batoha dieťaťa, takže bude pripravená na hru kdekoľvek na cestách.
  • Táto stavebnica pre deti nevyžaduje žiadne batérie. Je vyrobená výhradne z LEGO® kociek a poháňa ju detská predstavivosť. Akcia sa tak nikdy nekončí.
  • S digitálnym návodom Instructions PLUS môže byť stavanie pre deti ešte zábavnejšie. Pomocou aplikácie LEGO® Life môžu aj tí najmenší stavitelia ovládať zobrazenie tohto stavebného modelu počas stavania jeho skutočnej verzie. Úžasné!
  • Stavebnice LEGO® Star Wars™ predstavujú pre deti (a dospelých fanúšikov) fantastickú príležitosť znova vdýchnuť život scénam zo ságy Star Wars, vytvárať vlastné príbehy a vystavovať zberateľské stavebné modely.
  • Už od roku 1958 LEGO® kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, takže sú robustné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú. Nie je potrebné použiť na ne Silu!
  • V spoločnosti LEGO Group LEGO kocky a dieliky dôsledne testujeme všemožnými spôsobmi. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie normy na Zemi (a tiež v galaxiách veľmi, veľmi ďaleko!).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.