LEGO® Star Wars™ 75253: Veliteľ droidov

Galaxia LEGO® Star Wars™ plná droidov, programovania a zábavy!

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 75253
Značka: LEGO®
€229,99 –11 % €205,49 €171,24 bez DPH €205,49 / 1 ks
Kategória: LEGO® Star Wars™
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.64 kg
? Vek od: 8
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 1 000 - 1 499
? Batérie: Sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 1177
Batérie: Nie sú súčasťou balenia - 6 x AAA
Položka bola vypredaná…
  • S touto hračkou na rozvíjanie vedeckých, technologických, inžinierskych a matematických schopností, ktorá obsahuje 3 zostaviteľných droidov LEGO® Star Wars™ a viac ako 40 interaktívnych misií, sa vaše dieťa naučí programovať a využívať kreativitu pri riešení problémov.
  • Táto zábavná technologická hračka LEGO® Star Wars™ obsahuje snímač farieb a vzdialenosti, interaktívny motor, centrum pohybu a 1 177 kociek – dosť na to, aby vaše dieťa mohlo postaviť 3 LEGO figúrky rozkošného R2-D2, droida Gonk a myšacieho droida. Upozornenie: pomocou pribaleného bluetoothom ovládaného centra pohybu možno ovládať najviac jedného zostaviteľného robota.
  • Súčasťou sú zostaviteľné predmety, vrátane raketových motorov, vystreľovačov koláčov, katapultu, cieľa, dekódera farieb či prekážok.
  • Deti nad 8 rokov si zamilujú stavanie zostaviteľných robotických hračiek s bezplatnou aplikáciou LEGO® BOOST Star Wars™, s ktorou budú spájať nástroje a zbrane a oživovať droidov, ktorí budú riešiť zábavné, no náročné misie v intuitívnom programovacom prostredí.
  • Zoznam všetkých kompatibilných zariadení je dostupný na LEGO.com/devicecheck.
  • Tento úžasný darček na Vianoce, narodeniny, či iné príležitosti obsahuje nezabudnuteľné postavy, lokality, zvuky a hudbu z Epizód I – VI filmovej ságy Star Wars™, s ktorými sa deti i dospelí radi zahrajú.
  • LEGO® R2-D2 meria viac ako 20 cm na výšku, 10 cm na dĺžku a 14 cm na šírku. LEGO droid Gonk meria viac ako 18 cm na výšku, 16 cm na dĺžku a 9 cm na šírku. LEGO myšací droid meria viac ako 14 cm na výšku, 17 cm na dĺžku a 9 cm na šírku.
  • Bezplatná aplikácia LEGO® BOOST Star Wars™ pre veliteľov droidov je dostupná pre vybrané zariadenia s operačným systémom iOS, Android alebo Fire. Pred navštívením služby požiadaj rodičov o povolenie jej použitia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.