LEGO® Ninjago 71722: Jaskyňa Čarodejníka lebiek

Úžasná súprava väznice s 8 figúrkami pre dávku NINJAGO® akcie

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 71722
Značka: LEGO®
€109,99 –10 % €98,99 €82,49 bez DPH €98,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® NINJAGO®
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.896 kg
? Vek od: 9
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 1 000 - 1 499
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 1171
Položka bola vypredaná…
  • LEGO® stolná hra s hrdinami Coleom, Zaneom a Lloydom, s ktorými si deti pretvoria scénky zo seriálu NINJAGO®. Ideálna nindžovská hračka pre deti, ktoré si rady vymýšľajú vlastné príbehy a hrajú sa na stolné hry.
  • Táto jaskyňa Čarodejníka lebiek (71722) zo série LEGO® NINJAGO® obsahuje 8 figúrok, s ktorými sa deti môžu zahrať na strhujúce NINJAGO® dobrodružstvá. Za ešte väčšiu dávku zábavy ručí vrhač kociek, vďaka ktorému môžu deti súťažiť v LEGO® stolnej hre.
  • Túto úžasnú súpravu možno využiť na jaskynné hry na scénky z televízneho seriálu NINJAGO® a prostredníctvom LEGO® stolnej hry si zas deti razia cestu naprieč pascami a nástrahami až k Čarodejníkovi lebiek.
  • Táto 1 171-dielna LEGO® NINJAGO® stolná hra so širokou škálou figúrok je zdrojom napĺňajúcich hier pre chlapcov i dievčatá vo veku nad 9 rokov. Zároveň je úžasným LEGO darčekom na narodeniny či inú príležitosť pre tvorivé deti.
  • Táto nindža hračka, ktorá je novinkou júna 2020, má tú správnu veľkosť ako hračka aj ako výstavný kúsok do detskej izbičky. Jaskyňa meria vyše 31 cm na výšku, 27 cm na dĺžku a 43 cm na šírku.
  • Vaši malí nindžovia na hru so súpravou jaskyne nepotrebujú batérie. Tvorivá zábava a akčné hry s kamarátmi sa môžu začať hneď po jej postavení. Hra sa nikdy nekončí!
  • Súčasťou tejto NINJAGO® stolnej hry je podrobný a užitočný návod, vďaka ktorému deti stavebnicu postavia rýchlo a s istotou.
  • Stavebnice zo série LEGO® NINJAGO® pre deti stimulujú ich tvorivosť a umožňujú im uniknúť do úžasného sveta dobrodružstiev, kde môžu spojiť sily so svojimi obľúbenými nindža hrdinami a zažívať s nimi napínavé súboje.
  • LEGO® kocky použité v tomto autíčku spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví už viac než 60 rokov, vďaka čomu sú vždy konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko oddeľujú. Dokonca ani Čarodejník lebiek ich nedokáže zničiť!
  • LEGO® kocky použité v tejto akčnej hračke s nindža zbraňami neúprosne testujeme, aby spĺňali tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality. S LEGO hračkami je teda bezpečná hra istá.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.