LEGO® Ninjago 71710: Vytunené nindža fáro

Úžasné nindža autíčko a štyri minifigúrky pre NINJAGO® akciu!

Môžeme doručiť do:
25.8.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 71710
Značka: LEGO®
€39,99 –10 % €35,99 €29,99 bez DPH €35,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® NINJAGO®
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.67 kg
? Vek od: 8
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 250 - 499
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 419
  • Úžasné LEGO® NINJAGO® Vytunené nindža fáro, ktoré sa mení na lietajúce hračkárske auto. Vďaka tomu je to ideálny narodeninový darček pre deti, ktoré milujú stavať NINJAGO autá a hrať sa na postavy vo vlastných príbehoch s hrdinskými mininindžami.
  • Táto stavebnica obsahuje vytunené nindža fáro a 4 minifigúrky: NINJAGO® Kaia, Scott a dvaja vojaci s červenými priezormi. Deti budú s nadšením utekať z reálneho sveta, aby sa hrali na bojové scény o kľúčovú katanu s týmto rýchlym autom.
  • Toto úžasné autíčko pre deti otvára staviteľom svet možností, keďže dokáže vysunúť krídla a premeniť sa na lietadlo. Všetky štyri zostaviteľné figúrky majú prvky zo zdravím, ktoré ukazujú ich zostávajúce životy.
  • Táto 419-dielna nindža súprava je zábavná stavebnica pre deti vo veku od 8 rokov a predstavuje skvelý narodeninový darček pre deti. Novinka na január 2020: táto špičková hračka zaručuje hodiny pretekárskej hry a hodiny zábavy pre malých nindžov.
  • Toto LEGO® NINJAGO® rýchle pretekárske auto sa dokonale hodí na hru doma, prípadne ho môžete šupnúť do batoha a postarať sa tak o zábavu na cestách. Vytunené nindža fáro má rozmery 6 cm na výšku, 33 cm na dĺžku a 11 cm na šírku.
  • Táto pretekárska stavebnica nevyžaduje batérie. Je pripravená na vzrušujúcu fantazijnú zábavu vo svete NINJAGO® hneď po zostavení, takže nikdy nebudete musieť zachádzať na čerpaciu stanicu.
  • Dokonalý LEGO® darček pre malého staviteľa. Kocky a zostaviteľné figúrky dopĺňa jednoduchý návod, s ktorým toto LEGO pretekárske auto rýchlo pripravíte na akciu.
  • Stavebnice LEGO® NINJAGO® pre deti stimulujú ich tvorivosť a umožňujú im vstúpiť do vzrušujúceho sveta dobrodružstiev, kde môžu spojiť sily so svojimi obľúbenými nindža hrdinami a zažívať s nimi nekonečné dobrodružstvá pri súbojoch so silami zla.
  • LEGO® kocky použité v tomto autíčku spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví už viac než 60 rokov, vďaka čomu sú vždy konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko oddeľujú.
  • LEGO® kocky použité v tomto rýchlom autíčku neúprosne testujeme a spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality. Keď si vyberiete LEGO® stavebnicu ako darček pre svoje deti, máte istotu, že ste v bezpečných rukách.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.