LEGO® Ninjago 71704: Kaiov letún

Úžasná stavebnica s Kaiovou hračkárskou stíhačkou pre vzrušujúcu hru na postavy!

Môžeme doručiť do:
28.1.2022
Skladom (1 ks)
Kód: 71704
Značka: LEGO®
€39,99 –10 % €35,99 €29,99 bez DPH €35,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® NINJAGO®
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.68 kg
? Vek od: 8
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 500 - 749
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 513
 • Súprava zo série LEGO® NINJAGO® Legacy s Kaiovou bojovou stíhačkou, ako aj akčnými figúrkami 2 nindžov a 2 nindroidských bojovníkov z 3. série televízneho seriálu. Deti, ktoré milujú nindža hračky, sa môžu tešiť na hodiny tvorivej hry alebo sa zahrať spolu s kamarátmi.
 • Štýlová stavebnica obsahuje nindžovskú stíhačku a tiež akčné figúrky 2 nindžov a 2 nindroidských bojovníkov aj s ich nindroidským vystreľovačom. Deti majú všetko, čo potrebujú na mnohoraké stvárnenie akcií z NINJAGO® televízneho seriálu Ninjago – Nindžova cesta.
 • Moderná aktualizovaná verzia Kaiovej stíhačky zo seriálu Ninjago – Nindžova cesta. Obsahuje sklopné krídla, nastaviteľný kokpit a dva pružinové vystreľovače. Deti môžu mať stavebnicu vystavenú vo svojej izbe a pri tom si vymýšľať dej veľkolepých súbojov.
 • Táto 513-dielna súprava zo série NINJAGO® Legacy prináša chlapcom a dievčatám vo veku od 8 rokov zábavnú výzvu na stavanie. Môže byť vzrušujúcim narodeninovým alebo vianočným darčekom. Táto súprava s nindža bojovníkmi podnecuje u fanúšikov NINJAGO sveta hodiny tvorivej hry.
 • Táto súprava zo série LEGO® NINJAGO® Legacy má ideálnu veľkosť, vďaka ktorej si ju deti môžu vychutnávať doma či na cestách.
 • Hračkárska stíhačka meria vyše 13 cm na výšku, 34 cm na dĺžku a 43 cm na šírku.
 • Táto vzrušujúca stavebnica si nevyžaduje žiadne batérie – malí nindžovia musia len popustiť uzdu svojim predstavám, kým vstúpia do sveta dobrodružstiev s kockami v štýle NINJAGO®.
 • Deti sa nemusia báť, čo budú robiť s 513 dielmi – súprava s nindža bojovníkmi obsahuje aj jednoduchý návod, ktorý im pomôže pri stavaní.
 • Zábavné hračky a zostaviteľné figúrky v sérii LEGO® NINJAGO® otvárajú deťom dvere do vzrušujúceho sveta fantazijnej akcie a umožňujú im vytvárať príbehy s ich obľúbenými nindžami.
 • LEGO® stavebnicové kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví už viac než 60 rokov, vďaka čomu sú vždy konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko oddeľujú, či už na našej planéte, alebo v meste NINJAGO®.
 • Tieto LEGO® kocky a dieliky neúprosne testujeme. Spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality. S LEGO stavebnicami budete mať vždy pokojnú myseľ.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.