LEGO® Ninjago 70687: Spinjitzu úder – Lloyd

Zdokonalte svoje umenie Spinjitzu s LEGO® figurkou Lloyda!

Môžeme doručiť do:
25.8.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 70687
Značka: LEGO®
€9,99 –10 % €8,99 €7,49 bez DPH €8,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® NINJAGO®
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.095 kg
? Vek od: 7
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 49 a menej
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 48
  • NINJAGO® stavebnica pre deti so Spinjitzu spinnerom a figúrkou Lloyda na predvádzanie akčných scén. Deti využívajúce svoju predstavivosť budú túto interaktívnu stavebnicu zo série LEGO® NINJAGO s motívom Spinjitzu milovať vďaka napätiu, ktoré so sebou prináša.
  • Táto nindžovská stavebnica obsahuje Spinjitzu spinner, odpaľovací stojan a figúrku LEGO® nindžu Lloyda. Deti budú chcieť pomôcť NINJAGO® Lloydovi v snahe stať sa majstrom Spinjitzu a jeho transformácii na nindžovskú zbraň.
  • Táto zberateľská LEGO® súprava s motívom Spinjitzu je novinkou na jún 2020. NINJAGO fanúšikovia môžu umiestniť figúrku Lloyda do Spinjitzu spinnera a stlačením tlačidla ho vyslať do akcie. Stavebnica tak skvelým spôsobom podnecuje k tvorivej hre a nepretržitej zábave.
  • Táto 48-dielna zábavná hračka prináša chlapcom a dievčatám vo veku od 7 rokov odmeňujúcu stavebnicovú výzvu a skvelo sa hodí ako narodeninový darček alebo darček na akúkoľvek inú príležitosť. Figúrka a hračka nindžu podnecujú u detí tvorivú hru prinášajúcu pocit naplnenia.
  • Ideálna LEGO® NINJAGO® súprava na hranie sa doma alebo na cestách – kdekoľvek, kde sa deti vďaka svojim nindžovským dobrodružstvám ocitnú. Točiaca sa hračka s čepeľami meria vyše 7 cm na výšku, 10 cm na dĺžku a 7 cm na šírku.
  • Táto zábavná hračka a zostaviteľná figúrka si nevyžadujú žiadne batérie, iba predstavivosť vášho malého nindžu, takže Lloyda nikdy nepremôže únava tak, že by nebol pripravený na dobrodružstvá v štýle NINJAGO® Spinjitzu.
  • Dokonalá stavebnica zo série LEGO® NINGAGO® s motívom Spinjitzu pre mladšie deti. Pri kockách nájdete aj jednoduchý návod, aby ste si mohli túto nindžovskú hračku rýchlo pripraviť na Lloydove dobrodružstvá so Spinjitzu v štýle NINJAGO.
  • LEGO® stavebnice pre deti prinášajú kľúč k bráne do vzrušujúcej ríše fantazijných akcií, kde si môžu nindža fanúšikovia vytvárať vlastné príbehy a pracovať na svojich Spinjitzu zručnostiach.
  • LEGO® kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví už viac než šesť desaťročí, vďaka čomu sú vždy konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko oddeľujú, či už na našej planéte alebo v meste NINJAGO®.
  • Tieto LEGO® kocky neustále testujeme. Spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality. S LEGO figúrkami a stavebnicami môžete mať vždy pokojnú myseľ.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.