LEGO® Ninjago 70686: Spinjitzu úder – Kai

Stavebnica zo série LEGO® Spinjitzu s figúrkou Kaia pre nindžovské akcie!

Môžeme doručiť do:
25.8.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 70686
Značka: LEGO®
€9,99 –10 % €8,99 €7,49 bez DPH €8,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® NINJAGO®
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.09 kg
? Vek od: 7
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 49 a menej
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 48
  • NINJAGO® sada doplnkov so Spinjitzu spinnerom a figúrkou Kaia pre predvádzanie akčných nindžovských scén. Hravé deti s plnou hlavou nápadov budú túto inovatívnu stavebnicu s motívom Spinjitzu zo série LEGO® NINJAGO zbožňovať.
  • NINJAGO® balíček doplnkov obsahuje Spinjitzu spinner z NINJAGO čepelí, odpaľovací stojan a LEGO® minifigúrku nindžu Kaia. NINJAGO Kai sa chce stať majstrom Spinjitzu. Buďte pri tom, ako trénuje. Vďaka tomu máte postarané o hodiny zmysluplnej hry.
  • Táto zberateľská LEGO® súprava s motívom Spinjitzu je novinkou na jún 2020. Deti môžu umiestniť figúrku Kaia do Spinjitzu spinnera, vyslať ho do akcie a tak prežívať nepretržitú zábavu v štýle NINJAGO®.
  • Táto 48-dielna nindža hračka prináša chlapcom a dievčatám vo veku od 7 rokov odmeňujúce pocity a nindža fanúšikov podnecuje k nápaditým hrám. Skvelo sa hodí ako narodeninový darček alebo LEGO® darček na akúkoľvek inú príležitosť.
  • Ideálny NINJAGO® balíček doplnkov na hranie sa doma alebo kdekoľvek, kde sa deti vďaka svojim nindžovským dobrodružstvám ocitnú. Spinjitzu spinner z NINJAGO čepelí a odpaľovací stojan merajú vyše 7 cm na výšku, 10 cm na dĺžku a 7 cm na šírku.
  • Táto úžasná hračka si nevyžaduje žiadne batérie, stačí len predstavivosť vášho malého nindžu. Preto si Kai pred vpadnutím do akcie nikdy nedáva žiadnu prestávku!
  • Dokonalá stavebnica zo série LEGO® NINGAGO® s motívom Spinjitzu pre mladšie deti. Pri kockách nájdete aj zrozumiteľný návod, aby ste si mohli túto nindžovskú hračku rýchlo pripraviť na Kaiove dobrodružstvá so Spinjitzu v štýle NINJAGO.
  • Stavebnice a zostaviteľné figúrky zo série LEGO® NINJAGO® prinášajú deťom možnosť vstúpiť do pútavého sveta fantazijných akcií. Vďaka týmto akciám si deti môžu počas rozvíjania svojich zručností v bojovom umení Spinjitzu vymýšľať dej príbehov so svojimi nindža hrdinami.
  • LEGO® kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví už viac než 60 rokov, vďaka čomu sú vždy konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko oddeľujú, či už na naše planéte alebo v meste NINJAGO®.
  • Tieto LEGO® kocky neustále testujeme. Spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality. S LEGO figúrkami a stavebnicami pre deti môžete mať vždy pokojnú myseľ.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.