LEGO® NINJAGO® 70676: Lloydov titanský robot

Deti si obľúbia hru na nindža boje s Lloydovým titanským robotom!

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 70676
Značka: LEGO®
€74,99 –11 % €66,99 €55,83 bez DPH €66,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® NINJAGO®
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.174 kg
? Vek od: 9
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 750 - 999
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 876
Položka bola vypredaná…
  • Obsahuje 6 nových LEGO® NINJAGO® minifigúrok na jún 2019: nindža akčné figúrky Lloyda a Zanea FS (zakázané Spinjitzu), Generál Vex, Šermiar víchrice, Lukostrelec víchrice a Bojovník víchrice.
  • Lloydov titanský robot má kokpit pre minifigúrku, polohovateľné ruky a nohy, ruky s funkciou úchopu, otočnú hviezdicu/štít, obrovskú katanu a odnímateľný letún so sedadlom pre minifigúrku vodiča, nastaviteľnými krídlami a 2 pružinovými vystreľovačmi.
  • Zo zbraní tu nájdeš Lloydovu striebornú a zlatú katanu, zvitok zakázaného Spinjitzu Generála Vexa, 2 ľadové katany Šermiara víchrice, kušu Lukostrelca víchrice a ľadovú katanu Bojovníka víchrice.
  • Doplnky zahŕňajú držiak na Lloydovu katanu, vylepšenú kuklu a nový tornádový spinner Zanea FS na jún 2019, ako aj ľadové brnenie Generála Vexa a Bojovníka víchrice.
  • Originálna stavebnicová súprava pre deti, s ktorou sa môžu hrať na vzrušujúce akčné scény z televízneho seriálu NINJAGO®.
  • Skombinuj tento model s LEGO® nindža stavebnicami 70671 Lloydova cesta a 70678 Hrad zabudnutého cisára a zahraj sa na ešte viac dobrodružstiev s Lloydom v ríši Never-Realm.
  • Pomocou aplikácie LEGO® Life získaš prístup k intuitívnym návodom na stavanie Instructions PLUS pre túto LEGO NINJAGO® stavebnicu. Pomôžu so stavaním aj mladším staviteľom, a to vďaka jednoduchému približovaniu, otáčaniu a špeciálnemu režimu, ktorý dokáže vizualizovať výtvor v procese stavania.
  • Titanský robot meria vyše 37 cm na výšku, 15 cm na dĺžku a 35 cm na šírku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.