LEGO® NINJAGO® Figúrky

 

Vystavaj svoj ninja tím snov a postav sa spoločne proti zlu. Kolekcia LEGO Ninjago Figúrky je plná drakov, protivníkov a zlých čarodejov. Budeš potrebovať mocných ninja pomocníkov aby si zvládol dobrodružstvá, ktoré na teba čakajú. Máš na to?

 

LEGO NINJAGO 71730 Epicky suboj Kai vs Skulkin krabica predok
€7,99

Fanúšikovia série LEGO® NINJAGO® si zamilujú hru na veľkolepé súboje medzi Kaiom a Skulkinom s touto akčnou stavebnicou s nindžami.

Kód: 71730
LEGO NINJAGO 71731 Epicky suboj Zane vs Nindroid krabica predok
€7,99

Malí nindžovia si s touto skvelou a odolnou bojovou hračkou vychutnajú hru na vzrušujúce akčné scény medzi Zaneom a Nindroidom.

Kód: 71731
LEGO NINJAGO 71732 Epicky suboj Jay vs Serpentine krabica predok
€7,99

Fanúšikovia série LEGO® NINJAGO® sa s nadšením budú hrať na napínavé súboje Jaya a Serpentinea s touto cool nindža stavebnicou s rotujúcou bojovou hračkou.

Kód: 71732
LEGO NINJAGO 71733 Epicky suboj Cole vs prizracny bojovnik krabica predok
€7,99

Vďaka tejto pôsobivej bojovej hračke majú deti všetko, čo potrebujú na vytvorenie úžasných súbojov hrdinského nindžu Colea so zlým prízračným bojovníkom.

Kód: 71733
LEGO NINJAGO 71738 Zaneova bitka s titanskymi robotmi krabica predok
€47,99

Fanúšikovia LEGO® stavebníc si vychutnajú dobrodružstvá nindžov, ktoré ponúka táto stavebnica Zaneova bitka s titanskými robotmi, ktorého možno vystaviť v skvelej póze.

Kód: 71738
5 položiek celkom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie