LEGO® Minifigures 71028: Harry Potter™ – 2. séria

Zlákajte fanúšikov Harryho Pottera týmito zberateľskými minifigúrkami!

Dodanie cca 1 týždeň
Kód: 71028
Značka: LEGO®
€3,99 €3,33 bez DPH €3,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Minifigures
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.01 kg
? Vek od: 5
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 49 a menej
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 8
 • Ponorte sa s fanúšikmi prostredníctvom tejto štýlovej stavebnice LEGO® Minifigúrky (71028) Harry Potter™ – 2. séria do hier na postavy v čarodejníckom svete. Hra sa začína ihneď po rozbalení! Postavičky sa skvelo hodia ako darčeky a zberateľské kúsky pre fanúšikov bez ohľadu na vek.
 • Čo je vo vrecúšku? Deti v ňom môžu nájsť postavy z filmov o Harrym Potterovi a pridať ich do svojej zbierky LEGO® minifigúrok (71028) alebo súprav s motívom Harryho Pottera. Každá minifigúrka má 1 alebo viac doplnkov a pribalený informačný leták.
 • Tieto úžasné minifigúrky sú skvelé na hru s využitím predstavivosti, kde môžu deti zažiť dobrodružstvá so svojimi obľúbenými postavičkami zo súprav, ktoré majú doma, zapojiť ich do nových príbehov s inými modelmi alebo ich zbierať a vystavovať.
 • Tieto jedinečné zberateľské hračky si zamilujú všetci fanúšikovia Harryho Pottera. Detailne prepracované LEGO® minifigúrky a ich doplnky nadchnú každé dieťa a budú skvelým darčekom pre chlapcov a dievčatá vo veku od 5 rokov.
 • Malé, ale s nezlomnou silou! Každé tajomné vrecúško obsahuje 1 z 16 úžasných minifigúrok zo sveta Harryho Pottera, vrátane jedného alebo viacerých doplnkov. Sú úplne bezproblémovo prenosné a pripravené na hru alebo vystavenie.
 • Ste z Bifľomoru, Slizolinu, Bystrohlavu alebo Chrabromilu?
 • Poháňané detskou predstavivosťou. To znamená hodiny zábavy! Hračky bez potreby batérií pomáhajú u detí naplno rozvinúť tvorivosť a zručnosť pri skupinovej hre a podnecujú ich k vymýšľaniu vlastných jedinečných príbehov.
 • Otvorte vrecúško, poskladajte figúrku a hra sa môže začať. Vďaka jednoduchému návodu je stavanie hračka. Deti si môžu vychutnať zostavenie svojej vlastnej zábavnej zberateľskej hračky a kopec tvorivých hier.
 • Ponúknite deťom legendárne postavy na hranie alebo vystavenie vďaka zberateľským LEGO® minifigúrkam. Tieto zábavné ministavebnice ponúkajú neobmedzenú hru, ktorá pomáha u detí rozvíjať tvorivosť a predstavivosť.
 • LEGO® kocky spĺňajú najprísnejšie normy v hračkárskom odvetví a kritériá kvality, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko spájajú a oddeľujú. A takto je to už od roku 1958.
 • LEGO® kocky a dieliky sa nechávajú padať, zahrievajú sa, stláčajú, skrúcajú a analyzujú. Chceme sa tak uistiť, že všetky stavebnice spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.