LEGO® Minecraft™ 21166: Opustená baňa

Klasická akcia v štýle Minecraft™ s obľúbenými postavičkami zo sveta Minecraft

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 21166
Značka: LEGO®
€19,99 –10 % €17,99 €14,99 bez DPH
Kategória: LEGO® Minecraft™
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.401 kg
? Vek od: 7
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 248
Položka bola vypredaná…
  • LEGO® Minecraft™ Opustená baňa (21166) prenáša klasické akcie v štýle Minecraft do reálneho sveta. Deti môžu pomáhať hlavnému hrdinovi z hry pri ťažbe, stavbe a objavovaní, zatiaľ čo treba čeliť útokom rôznych nepriateľských tvorov.
  • Obsahuje známe postavičky a tvory zo sveta Minecraft™: Stevea, zombieho, pavúka a živý sliz. Súprava obsahuje aj prvky uhlia, železnej rudy a diamantov a tiež je tu funkcia vysypania štrku.
  • Hráči musia pomôcť Steveovi s ťažbou potrebných zdrojov, zatiaľ čo musia nalákať zombieho, pavúka a živý sliz do vstupu do jaskyne. Tam môžu deti použiť ručne ovládané zariadenie, ktoré dokáže zvrchu vysypať štrk.
  • Ideálny narodeninový alebo vianočný darček pre deti vo veku od 7 rokov, ktoré chcú posunúť svoje dobrodružstvá zo sveta Minecraft™ do inej úrovne.
  • Táto všestranná LEGO® Minecraft™ súprava meria vyše 14 cm na výšku, 19 cm na šírku a 12 cm do hĺbky. Svojím prevedením inšpiruje k nekonečnej nápaditej hre. Súprava sa dá tiež ľahko kombinovať s ďalšími hračkami zo série LEGO Minecraft.
  • Nie sú potrebné žiadne batérie. Dianie v tejto súprave z edície LEGO® Minecraft™ poháňa detská fantázia – zábavy je vždy až-až. Hra si vyžaduje praktický prístup a prostredníctvom nej sa u detí zlepšujú manuálne zručnosti, tvorivosť a schopnosť riešenia problémov.
  • Jednoduchý tlačený návod pomáha deťom ihneď začať stavať a hrať sa, takže môžu zažiť maximálne potešenie so štýlovými postavičkami, zábavnými funkciami a známymi miestami zo sveta Minecraft™.
  • Stavebnice z edície LEGO® Minecraft™ prenášajú napínavú atmosféru sveta Minecraft do reálneho sveta. Kvalitné modely s autentickým vzhľadom v súpravách zo série LEGO Minecraft posúvajú zážitky detí pri hre do inej úrovne!
  • LEGO® stavebnice spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko spájajú a rozpájajú. Robíme to tak už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že stavebnica vášho dieťaťa spĺňa tie najprísnejšie normy v oblasti bezpečnosti a kvality na svete.
Späť do obchodu