Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že aktuálne čerpáme dovolenky a vami objednaný tovar bude odoslaný najskôr 07.07.2021. Veľmi pekne ďakujeme za porozumenie a prajeme vám krásne leto plné zážitkov.

LEGO® Minecraft™ 21163: Bitka o rudit

Praktická LEGO® Minecraft™ Dungeons stavebnica na hranie

Môžeme doručiť do:
12.7.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 21163
Značka: LEGO®
€54,99 –10 % €49,49 €41,24 bez DPH €49,49 / 1 ks
Kategória: LEGO® Minecraft™
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.56 kg
? Vek od: 8
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 500 - 749
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 504
  • Preneste zábavu online hry Minecraft™ Dungeons do skutočného sveta pomocou stavebnice LEGO® Minecraft Bitka o rudit (21163). Hráči si tvoria vlastné praktické dobrodružstvá v podzemí aj s populárnymi postavami a pohyblivými obrami.
  • Súčasťou sú 4 Minecraft™ hrdinovia – Hex, Hedwig, Hal a Valorie – ako aj obrovské ruditové monštrum a ruditový golem a kopa parádnych Minecraft zbraní.
  • Nekonečná akcia, napätie a dobrodružstvo – to čaká deti, keď sa postavia ruditovému monštru a ruditovému golemovi a pripoja sa k hrdinom sveta Minecraft™, aby spoločne zdolali Arch-Illagerových minionov.
  • Hľadáte novú Minecraft™ hračku pre deti od 8 rokov? Táto všestranná stavebnica LEGO® Minecraft Dungeons predstavuje skvelý narodeninový darček pre deti, ktoré chcú nájsť nový spôsob hrania sa svojej obľúbenej hry.
  • Hráči môžu s touto kreatívnou sadou LEGO® Minecraft™ donekonečna stavať, hrať sa, prestavovať a opäť sa hrať. A s pohyblivým ruditovým monštrom, ktoré postavené meria vyše 16 cm na výšku, majú deti v rukách okamžitú zábavu epických rozmerov.
  • Táto Minecraft™ monštruózna akčná hračka nepotrebuje batérie, poháňa ju iba detská predstavivosť! Praktická hračka zlepšuje zručnosť, kreativitu a schopnosť riešiť problémy, či už sa deti hrajú osamote alebo v skupine.
  • Jednoduché a jasné inštrukcie zaistia, že deti sa môžu začať hrať a stavať okamžite a zažiť maximálne potešenie, a to aj vďaka parádnym postavám, zábavným prvkom a známemu prostrediu.
  • Stavebnice z edície LEGO® Minecraft™ dokonale prenášajú napínavú atmosféru sveta Minecraft do reálneho sveta. Prostredníctvom vysoko kvalitných modelov s autentickým vzhľadom posúvajú súpravy LEGO Minecraft skúsenosti detí s hrou do nových rozmerov!
  • LEGO® stavebnice spĺňajú najvyššie normy v odvetví, čo znamená, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Je to tak už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame, stláčame, skrúcame a analyzujeme ich, aby sme mali istotu, že stavebnica vášho dieťaťa spĺňa tie najprísnejšie normy v oblasti bezpečnosti a kvality na svete.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.