LEGO® Minecraft™ 21162: Dobrodružstvo v tajge

Dobrodružstvo v tajge na motív Minecraft™ so 4 zostaviteľnými figúrkami a nikdy sa nekončiacou akciou!

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 21162
Značka: LEGO®
€9,99 –10 % €8,99 €7,49 bez DPH €8,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Minecraft™
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
? Vek od: 7
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 50 - 99
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 74
Položka bola vypredaná…
  • Vezmite hráčov Minecraft™ zažiť napínavé dobrodružstvo v mrazivej tajge pri stavaní LEGO® Minecraft stavebnice. Vďaka 4 štýlovým postavičkám vrátane novinky na január 2020, líšky, si deti môžu vychutnať praktickú zábavu vo svete Minecraft.
  • Hra poskytuje množstvo možností na samostatné hranie – je tu Steve so svojím zlatým mečom, kostlivec s lukom a figúrky líšky a vlka. Nájdete tu kríky s lesným ovocím na jedenie, táborák na zahriatie a TNT na odstreľovanie horniny na získanie rudy!
  • Deti si vytvárajú vlastné prostredie sveta Minecraft™, môžu ho ľubovoľne meniť, prestavovať či naplánovať si ho vďaka fantázii nanovo. To všetko, aby mohli zažiť nové dobrodružstvá zapojiť aj iné LEGO® súpravy a tak zažiť ešte viac zábavy.
  • Táto univerzálna stavebnica je ideálnou hračkou pre deti, ktoré rady objavujú nové spôsoby, ako hrať Minecraft™. Skvelý darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre hráčov hry Minecraft – a nádejných staviteľov – vo veku od 7 rokov.
  • Súprava meria vyše 9 cm na dĺžku, 9 cm na šírku a 3 cm na výšku. A keď sa jednotlivé formy prestavajú alebo skombinujú s inými súpravami z edície LEGO® Minecraft™, zábavy bude ešte omnoho viac!
  • Batérie nie sú potrebné. Dianie v tejto súprave z edície LEGO® Minecraft™ poháňa detská fantázia – zábavy je vždy až-až! Dajte deťom možnosť tešiť sa z čarovného sveta Minecraft prostredníctvom LEGO stavebnice.
  • Vďaka jednoduchému a jasnému návodu môžu deti začať ihneď stavať a hrať sa bez čakania! A ak by sa návod k hračke stratil, môžete si prevziať nový z webovej stránky LEGO.com\buildinginstructions.
  • LEGO® Minecraft™ stavebnice dokonale prenášajú napätie sveta Minecraft do reálneho sveta. Prostredníctvom vysoko kvalitných modelov s autentickým vzhľadom posúvajú súpravy LEGO Minecraft skúsenosti detí s hrou do nových rozmerov!
  • LEGO® hračky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladajú a rozpájajú – a takto je to už od roku 1958.
  • V skupine LEGO Group nechávame LEGO® kocky a diely testovať všemožnými spôsobmi, takže sa môžete spoľahnúť, že sú pre vaše dieťa bezpečné a že spĺňajú najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.