LEGO® Minecraft™ 21161: Kreatívny box 3.0

Popustite uzdu kreativite hráčov Minecraftu s pomocou okamžitej LEGO® zábavy

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 21161
Značka: LEGO®
€84,99 –10 % €76,49 €63,74 bez DPH €76,49 / 1 ks
Kategória: LEGO® Minecraft™
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.224 kg
? Vek od: 8
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 500 - 749
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 564
Položka bola vypredaná…
  • Prineste hráčom hry Minecraft™ kreatívne dobrodružstvá do skutočného sveta vďaka stavebnici Kreatívny box 3.0 (21161). Stavebnica je plná LEGO® Minecraft kociek a známych postáv, ktoré podporujú nekonečné možnosti fantazijnej hry!
  • Stavebnica Minecraft™ obsahuje 564 kociek a dielikov, ako aj populárne postavy z hry – Stevea, Alex, Creepera, prasiatko a zombie – a kopu zábavných funkcií od výbuchu TNT až po konfrontáciu s Creeperom.
  • Stavebnica obsahuje všetko, čo deti potrebujú k hre na dobrodružstvá zo sveta Minecraft™ v parádnom zámku, na rušnej farme či v akomkoľvek inom super prostredí, ktoré si vytvoria. A popri tom môžu objavovať nové a nové spôsoby, ako sa svoju obľúbenú hru hrať.
  • LEGO® Minecraft™ Kreatívny box 3.0 je skvelým narodeninovým darčekom pre hráčov vo veku 8 a viac rokov. Či už sa budú hrať sami alebo v skupine, stavebnica im poskytne nekonečné možnosti okamžitej Minecraft zábavy.
  • Zámok meria vyše 18 cm na výšku, 27 cm na šírku a 26 cm do hĺbky, farma meria vyše 16 cm na výšku, 26 cm na šírku a 26 cm do hĺbky. Stavebnica tak poskytuje Minecraft™ zábavu naozaj epických rozmerov.
  • Táto Minecraft™ stavebnica v štýle „postav a hraj sa“ nepotrebuje žiadne batérie. Zábavu poháňa iba detská predstavivosť – zábava tak nikdy nekončí.
  • Tlačený návod je super, avšak digitálny návod Instructions PLUS je NEPREKONATEĽNÝ! S aplikáciou LEGO® Building Instructions môžu aj malí stavitelia približovať, otáčať a vizualizovať svoj model a vytvárať si svoj vlastný Minecraft™ svet.
  • Sady LEGO® Minecraft™ kombinujú online zážitok zo sveta Minecraft s vlastnoručným stavaním. Tieto sady s detailnými modelmi, prvkami a postavami a s kopou zábavných funkcií poskytujú hráčom celkom novú dimenziu Minecraft zábavy.
  • LEGO® stavebnice spĺňajú najvyššie normy v odvetví, čo znamená, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Je to tak už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame, stláčame, skrúcame a analyzujeme ich, aby sme mali istotu, že stavebnica vášho dieťaťa spĺňa tie najprísnejšie normy v oblasti bezpečnosti a kvality na svete.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.