LEGO® Minecraft™ 21160: Útok Illagerov

Stavebnica z prostredia dediny vo svete Minecraft™ – s obludným hryzúcim Ravagerom!

Môžeme doručiť do:
12.10.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 21160
Značka: LEGO®
€74,99 –10 % €67,49 €56,24 bez DPH €67,49 / 1 ks
Kategória: LEGO® Minecraft™
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.815 kg
? Vek od: 8
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 500 - 749
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 562
  • Preneste hráčov Minecraft™ s touto akčnou LEGO® Minecraft súpravou do novej dimenzie. Deti si môžu voliť medzi 3 rôznymi formami. Tak sa v boji proti nepriateľským mobom a ich obludnému Ravagerovi dookola dostávajú do praktických dobrodružstiev!
  • Deti si tieto novinky na január 2020 – Illagierov a ich veľkého hryzúceho Ravagera, na ktorom sa môžu Illagieri aj voziť, rýchlo obľúbia. Títo naničhodníci vnášajú do hry aj do ďalších súprav z edície LEGO® Minecraft™ konflikty a akčnú atmosféru.
  • Tajomná figúrka Kaia sa ženie ako o závod zachrániť dedinčanov, ich púštny dom, trhovisko a plodiny. A keď sa súboj skončí, hráči si môžu vybrať z 3 rôznych foriem stavebnice a prestavať si ju tak, aby prinášala ešte napínavejšie dobrodružstvá.
  • Deti vo veku od 7 rokov si budú túto univerzálnu Minecraft™ súpravu rady stavať, hrať sa s ňou a znova sa k nej vracať. Skvelo sa hodí ako vianočný alebo narodeninový darček pre deti, ktoré radi objavujú nové spôsoby hry.
  • Táto súprava obsahujúca 3 rôzne formy meria vyše 46 cm na dĺžku, 34 cm na šírku a 26 cm na výšku. Keď sa jedna forma prestavia na inú a skombinuje s inou LEGO® súpravou, zábava môže byť ešte oveľa lepšia!
  • Batérie nie sú potrebné. Stavebnica vyžaduje praktický prístup, čím podporuje u detí rozvoj manuálnych zručností, tvorivosti a schopnosti riešenia problémov. Či už sa dieťa hrá samostatne alebo v skupine, vďaka fantázii sa potešenie nikdy nekončí!
  • Deti sa môžu buď bez čakania pustiť do zábavného stavania podľa vlastnej fantázie, alebo si pozrieť jednoduché pokyny a tak hneď začať stavať! A ak by sa návod stratil, jednoducho si prevezmite nový z webovej stránky LEGO.com\buildinginstructions.
  • LEGO® Minecraft™ stavebnice dokonale prenášajú napínavú atmosféru Minecraftu do reálneho sveta. Prostredníctvom vysoko kvalitných modelov s autentickým vzhľadom posúvajú súpravy LEGO Minecraft skúsenosti detí s hrou do nových rozmerov!
  • LEGO® stavebnice spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, ako aj naše vlastné prísne kritériá kvality s ohľadom na to, aby boli kocky konzistentné, kompatibilné a ľahko sa skladali a rozpájali!
  • V LEGO Group nechávame LEGO® kocky a diely spadnúť, stláčame ich, krútime, zahrievame, hryzieme, ohýbame a škriabeme, aby sme vás mohli uistiť, že každý kúsok spĺňa najvyššie normy v oblasti bezpečnosti a kvality že vaše dieťa je v bezpečí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.