LEGO® Minecraft™ 21159: Základňa Pillagerov

Stavebnica plná akcie s figúrkami na tému Minecraft™ so zostaviteľnými postavičkami!

Môžeme doručiť do:
12.10.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 21159
Značka: LEGO®
€29,99 –10 % €26,99 €22,49 bez DPH €26,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Minecraft™
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.458 kg
? Vek od: 8
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 250 - 499
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 303
  • V tejto LEGO® Minecraft stavebnici ožíva dobrodružstvo pri záchrannej misii vo svete Minecraft™ spolu s obľúbenými postavičkami – Pillagermi a železným golemom. Stavebnicu možno upravovať do 3 foriem – bez praktických zručností sa nezaobídete!
  • Deti si týchto LEGO® Minecraft™ Pillagerov (novinka na január 2020) nesúcich kuše rýchlo obľúbia. Nájdete tu aj štýlovú funkciu výbuchu TNT, plne vybavený stan a cvičisko lukostreľby s figurínami ako cieľ.
  • Nechajte vybuchnúť Minecraft™ klietku pomocou TNT a zachráňte železného golema. Potom sa pustite do naničhodných Pillagerov! A keď sa súboj skončí, súprava obsahujúca 3 rôzne formy sa dá prerobiť tak, aby bola pripravená na ďalšie dobrodružstvá.
  • Darujte deťom vo veku od 7 rokov túto univerzálnu stavebnicu zo sveta Minecraft™ ako darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť! Skvelo sa hodí pre fanúšikov LEGO® kociek a hráčov hry Minecraft, ktorí radi objavujú nové spôsoby hry.
  • Súprava meria vyše 33 cm na dĺžku, 20 cm na výšku a 18 cm na šírku. Obsahuje 3 samostatné formy, vďaka ktorým môžu deti prestavovať, nanovo vymýšľať a zažívať nekonečné napínavé dobrodružstvá!
  • Batérie nie sú potrebné. Zábavu poháňa detská fantázia, takže nadšenie nemá konca! Hra sa odohráva v reálnom svete a vyžaduje praktický prístup. Podporuje u detí rozvoj zručností, tvorivosti a schopnosti riešenia problémov.
  • Vďaka jednoduchému návodu sa môžu deti ihneď pustiť do stavania! A ak by sa návod stratil, môžete si prevziať nový z webovej stránky LEGO.com\buildinginstructions.
  • Každá stavebnica v edícii LEGO® Minecraft™ prenáša napínavú atmosféru z online sveta do reality. Prostredníctvom vysoko kvalitných modelov s autentickým vzhľadom posúvajú súpravy LEGO Minecraft skúsenosti detí s hrou do nových rozmerov!
  • LEGO® hračky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, ako aj naše vlastné kritériá kvality. Vďaka tomu sú LEGO kocky konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú dokonale spájať a rozpájať – a takto je to už od roku 1958!
  • V skupine LEGO Group nechávame LEGO® kocky a diely testovať všemožnými spôsobmi, aby sme vás mohli uistiť, že každý kúsok spĺňa najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality – a tak sa môžete spoľahnúť, že vaše dieťa je v bezpečí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.