LEGO® Minecraft™ 21158: Škôlka pre pandy

Polohovateľné pandy, ktoré je radosť rozmaznávať, v Minecraft™ škôlke pre pandy!

Môžeme doručiť do:
12.10.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 21158
Značka: LEGO®
€19,99 –10 % €17,99 €14,99 bez DPH €17,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Minecraft™
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.32 kg
? Vek od: 7
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 100 - 249
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 204
  • Univerzálna stavebnica s pandami prenáša obľúbené príbehy zo sveta Minecraft™ do reality. Deti si môžu vychutnávať zábavu v štýle Minecraft pri stavaní LEGO® súpravu škôlky a keď sa začnú starať o rozkošné pandy zo sveta hračiek.
  • Najroztomilejšie moby vo svete Minecraft™! Minecraft postavičky pandy a pandieho mláďaťa sú novinkou januára 2020 vedia sedieť, stáť a pohybovať hlavami. Na návštevu prišiel Ocelot – na jedenie je tu bambus a Alex priniesla pre všetkých koláč!
  • Deti môžu stavať a hrať sa vo vlastnom prostredí Minecraft™. Dá sa tu pripraviť aj chatka pre pandy s posteľou na streche pre unavené mláďatá. A, ak sa niekde nachádza nejaké Minecraft zlato, ktoré sa dá vyťažiť, Alex má svoj diamantový krompáč!
  • Táto univerzálna Minecraft™ súprava sa skvelo hodí ako darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre deti vo veku od 7 rokov, všetkých milovníkov pánd a hráčov hry Minecraft, ktorí túžia rozšíriť svoju obľúbenú hru.
  • Táto súprava s dĺžkou vyše 19 cm, výškou vyše 9 cm a šírkou vyše 8 cm prináša napínavú atmosféru zo sveta Minecraft™ do reálneho sveta – a deti sa môžu postarať o ešte väčšiu zábavu tak, že si túto súpravu skombinujú s ďalšími LEGO® súpravami.
  • Nie sú potrebné batérie, takže zábava sa začína hneď po vytiahnutí z balenia! S touto praktickou stavebnicou sa dá hrať samostatne a poháňa ju detská fantázia, čo podporuje rozvoj manuálnych zručností, tvorivosti a schopnosti riešenia problémov.
  • Vďaka jednoduchému návodu sa deti môžu ihneď pustiť do stavania a hrania! A ak by sa návod stratil, stačí si prevziať nový z webovej stránky LEGO.com\buildinginstructions.
  • Každá stavebnica v edícii LEGO® Minecraft™ prenáša napínavú atmosféru z online sveta do reality. Prostredníctvom vysoko kvalitných modelov s autentickým vzhľadom posúvajú súpravy LEGO Minecraft skúsenosti detí s hrou do nových rozmerov!
  • Všetky LEGO® hračky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, ako aj naše vlastné kritériá kvality. Môžete si byť istí, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú dokonale spájať a rozpájať – a takto je to už od roku 1958.
  • V skupine LEGO Group nechávame LEGO® kocky a diely testovať všemožnými spôsobmi, aby sme vás mohli uistiť, že spĺňajú najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality – takže sa môžete spoľahnúť, že vaše dieťa je v bezpečí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.