LEGO® MINDSTORMS 51515: Vynálezca robota

Stavajte, programujte a hrajte sa so stavebnicou robotieho vynálezcu

Môžeme doručiť do:
12.10.2021
Dodanie cca 14 dní
Kód: 51515
Značka: LEGO®
€359,99 –10 % €323,99 €269,99 bez DPH €323,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® MINDSTORMS®
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.055 kg
? Vek od: 10
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 750 - 999
? Batérie: Sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 949
  • So stavebnicou robotieho vynálezcu (51515) zo série LEGO® MINDSTORMS® si deti osvoja základné zručnosti v oblasti vedy a strojárstva prostredníctvom stavania, programovania a hier s robotmi a inteligentnými výtvormi na diaľkové ovládanie. Tie dokonca dokážu vystreľovať rakety, hrať sa s loptou, jazdiť a mnoho ďalšieho.
  • Deti si môžu postaviť robotov Charlieho, Trickyho, Blasta, M.V.P a Gela a prostredníctvom aplikácie LEGO® MINDSTORMS® Robot Inventor založenej na rozhraní Scratch zdolávať rôzne aktivity a misie (zoznam kompatibilných zariadení je dostupný na LEGO.com/devicecheck).
  • Stavebnica pozostáva z takmer 1 000 dielikov vrátane inteligentného centra, 4 motorov M, senzora farieb a vzdialenosti a prelomového rozhrania, takže deti si môžu postaviť vlastných fantastických robotov a ukázať ich ostatným fanúšikom v aplikácii LEGO Life.
  • Pre fanúšikov série LEGO® BOOST a malých milovníkov LEGO stavebníc a robotov je súprava robotieho vynálezcu ďalším krokom k zábave. Navyše je parádnym darčekom na narodeniny, Vianoce či inú príležitosť pre deti vo veku od 10 rokov.
  • Robot Blast meria vyše 36 cm na výšku a Gelo zas meria 24 cm na dĺžku. Komponenty zo série Powered Up v tejto súprave sú kompatibilné aj so súpravami Tvorivý box LEGO® BOOST (17101), Veliteľ droidov (75253) a inými.
  • Táto štýlová hračka sa dodáva s jednoducho pripojiteľnými dobíjateľnými batériami. Nemusíte teda stále zháňať náhradné batérie, keď sa tešíte na hry.
  • Súčasťou bezplatnej programovacej aplikácie LEGO® MINDSTORMS® Robot Inventor pre deti je rozhranie založené na programovacom jazyku Scratch, digitálne návody na stavanie, ako aj vyše 50 aktivít pre všetky modely a pre skúsených programátorov aj podpora programovacieho jazyka Python.
  • Séria LEGO® MINDSTORMS® je inšpiráciou pre LEGO vynálezcov všetkých vekových kategórií, ktorým umožňuje stavať, programovať a ovládať interaktívnych robotov či iné výtvory z kociek, motorov, snímačov a inteligentného centra. Okrem toho im umožňuje podeliť sa o svoje výtvory s ostatnými členmi komunity MINDSTORMS.
  • Už od roku 1958 LEGO® kocky spĺňajú najvyššie normy v odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a rozpájajú.
  • LEGO® kocky a dieliky dôkladne testujeme. Chceme vás tak uistiť, že spĺňajú najvyššie normy v oblasti kvality a bezpečnosti a že sa tieto elektronické hračky počas misie nerozpadnú.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.