LEGO® Super Heroes 76167: Iron man a jeho obleky

Akčné súboje Iron mana proti dvom zloduchom a superštýlové auto Hot Rod

Dodanie cca 1 týždeň
Kód: 76167
Značka: LEGO®
€29,99 –10 % €26,99 €22,49 bez DPH €26,99 / 1 ks
Kategória: LEGO® Marvel Super Heroes
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.355 kg
? Vek od: 7
? Vek do: 99
? Počet dielikov: 250 - 499
? Batérie: Nie sú potrebné
Skutočný počet dielikov: 258
  • Stavebnica Iron Mana a jeho oblekov (76167) zo série LEGO® Marvel Avengers je plná nápaditých herných možností pre deti vo veku od 7 rokov. Táto všestranná súprava vkladá dobrodružstvá s Iron Manom priamo do rúk mladých superhrdinov.
  • Obsahuje minifigúrku Tonyho Starka, 2 obleky Iron Mana, 2 nepriateľských agentov A.I.M. a auto Hot Rod, v ktorom si môže zajazdiť hneď, keď ho opraví. Nechýba ani prototyp obleku Iron Mana a burger, presne ako vo filme.
  • Keď sa zločinci vlámu k Iron Manovi, deti musia zachrániť nielen jeho, ale aj jeho obleky a vzácny prototyp Iron Mana. Využijú pritom vystreľovače auta Hot Rod a energické výboje Iron Manovho obleku.
  • Táto stavebnica pre fanúšikov filmov Marvel plná zábavných funkcií a parádnych doplnkov pre hru plnú fantázie a superhrdinskej akcie, predstavuje dokonalý vianočný či narodeninový darček pre deti vo veku 7 a viac rokov.
  • Sála s oblekmi meria vyše 8 cm na výšku a auto Hot Rod meria 10 cm. Táto súprava je teda inšpiráciou na epické superhrdinské dobrodružstvá a je úžasným výstavným kúskom do detských izbičiek.
  • Nie sú potrebné žiadne batérie. Detskú fantáziu rozpúta táto praktická stavebnica kedykoľvek a kdekoľvek.
  • Vďaka jasnému návodu môžu deti ihneď začať tvoriť. Táto jednoduché príručka zakaždým zaručí maximum zábavy pri stavaní a hraní sa so štýlovými postavičkami a zábavnými funkciami na známych filmových lokalitách.
  • Súpravy zo série LEGO® Marvel Avengers obsahujú zberateľské minifigúrky, hračkárske autá, zbrane a iné vychytávky, vďaka ktorým akcia z filmov Marvel ožíva v rukách malých superhrdinov.
  • LEGO® stavebnice spĺňajú najvyššie normy v odvetví, čo znamená, že všetky LEGO hračky sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Robíme to tak už od roku 1958.
  • V spoločnosti LEGO Group kocky a dieliky dôsledne testujeme: hádžeme nimi, nahrievame, stláčame, skrúcame, a analyzujeme ich. Zaisťuje to, že každá LEGO® stavebnica pre deti spĺňa tie najvyššie svetové normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.